Autocare catre Hopa

Servicii Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Anulare ușoară

Informatii despre Hopa

POPULAȚIE 34.852
SUPRAFAȚĂ 204 km²
ORAȘ Artvin
COD TELEFON 0 466
NUMĂR AUTO 08
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 1

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Hopa

Artvin’in en güzel ilçelerinden biri olan Hopa, gerçek bir doğa harikasıdır. Doğanın içinde huzur bulmak isterseniz, en doğru adres Hopa olacaktır. Obilet.com üzerinden Hopa otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Hopa otobüs seferleri düzenleyen firmaların hepsi obilet.com sayfamızda bulunmaktadır. Firmalar arasında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Hopa otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Hopa’da nereler gezilir?

Hopa, Karadeniz’in en yeşil yerlerinden biridir. Bu yeşilin içinde mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmek kaçınılmazdır. Buralara yolunuz düşerse, doğasının tadını çıkarmalısınız.

Hopa Limanı’na gidip keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Burası, Karadeniz’in en uluslararası önem taşıyan limanıdır.

Sarp Sınır Kapısı ise Gürcistan’a geçiş kapısıdır. Sınır kapısından yaya olarak, kimliğinizi gösterip Gürcistan’a geçme imkanına sahipsiniz. Bunu yanı sıra, sınır kapısına yakın bir yerleşim yeri olan Kemalpaşa’da kurulan pazarda alışveriş de yapabilirsiniz. Sınır kapsını geçtikten sonra karşınıza çıkan Sarpi köyünden denize girebilirsiniz.

Çamburnu Tabiat Koruma Alanı’nda yeşilin tadını çıkarabilirsiniz. Çevresindeki yaylalara çıkıp aynı şekilde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kubbesi, mimari yapısı, tavan döşemeleri ve tarihi özelliğiyle ön plana çıkan Orta Hopa Camii’ni mutlaka görmelisiniz.

Gürcistan sınırına geçmeden denize girmek isterseniz, Kemalpaşa ve Kopmuş plajlarına gidebilirsiniz. Burada yeşil bir manzara eşliğinde masmavi denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca, Kafkas film festivali zamanında gelip yeşilin içinde sanatsal etkinliklere de katılabilirsiniz.

Hopa’da ne yenir?

Karadeniz’in bir şehrinde olup da balık yememek mümkün müdür? Hopa’nın en meşhur lezzeti hamsidir. Hamsili pilav da en özel yöresel yemeğidir. Sadece buraya has olan yöresel lezzetler arasında kvane ve harhaşi de vardır. Mutlaka denemeniz tavsiye edilir. Laz böreğini tatmadan dönmeyin.

Hopa’da nerede kalınır?

Hopa’da butik otel, pansiyon ve öğretmenevi yapısında küçük ve ekonomik yapıda konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca, Tabiat Koruma alanındaki kamp bölgelerinde çadır kurup kalma imkanınız da vardır.

Ülkemizde gidilmesi gereken yerler arasında bulunan Artvin’in en güzel ilçelerinden Hopa’yı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Doğa içinde, oksijeni ve huzuru bol bir tatil için rotanızı buraya çevirip Hopa otobüs biletinizi obilet.com üzerinden alabilirsiniz.

Autogari în Hopa

Hopa Otogarı Sundura Mah. Eski Hopa Artvin Yolu, 08600 Hopa/Artvin

Operatori de transport cu sediul în Hopa

Transportatorii care au încetat să mai opereze pe baza Hopa

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Hopa

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Hopa

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus
bus