Autocare catre Güzelyurt

Serviciu Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Rambursare integrală
la Biletele anulate

Informatii despre Güzelyurt

POPULAȚIE 11.710
SUPRAFAȚĂ 285 km²
ORAȘ Aksaray
COD TELEFON 0 382
NUMĂR AUTO 68
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 2

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Güzelyurt

Güzelyurt, Aksaray’ın tarih kokan bir ilçesidir. Tarih meraklılarının ilgisini çeken bu özel yeri keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden Güzelyurt otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Güzelyurt otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylarıyla görebilir, aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Karşılaştırma sonucunda kendinize en uygun olan firmayı bulup Güzelyurt otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Güzelyurt’ta nereler gezilir?

Tarih kokan bu ilçede gezebileceğiniz çok özel yerler bulunmaktadır. Kızlar Manastırı olarak da bilinen Hotel Karballa’yı görebilir hatta konaklayabilirsiniz.

Kilise Camii, Ahmatlı Kilise, Sivişli Kilisesi, Yüksek Kilise, Kızıl Kilise, Ilısu Kasabası, Çanlı Kilise, Viranşehir Yapıları görülmesi gereken diğer yapılardır. Ayrıca, Helvadere Köyü ve Antik Nora Kenti’ne gidip Yardıbaş Kilisesi, Süt Kilisesi, Viranşehir Kilisesi’ni görmelisiniz. Yer altı Şehri, Kuluk Alinin Evi, Kalburlu Kilise, Yalnız Kilise, Kaya Camisi, Çömlekli Kilise, Gözyaşı Yer Altı Şehri ve Belisırma Bölgesi Yapılarını mutlaka görmelisiniz.

Biraz şifalı dokunuşlar için Ziga Kaplıcalarına gidebilirsiniz.

Güzelyurt’ta ne yenir?

Güzelyurt’un gelveri ekmeği ve pekmezi meşhurdur. Kuskus pilavı, erişte, sac böreği, arabaşı ve bamya çorbası da yemeniz gereken diğer lezzetlerdir.

Güzelyurt’ta nerede kalınır?

İlçede konaklayabileceğiniz pek çok otel bulunmaktadır. Ayrıca, öğretmenevi ve misafirhaneleri de tercih edebilirsiniz.

Tarih temalı bir tatil yapmak istiyorsanız, obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alıp Güzelyurt’a gidebilirsiniz.

Autogari în Güzelyurt

Transportatorii care au încetat să mai opereze pe baza Güzelyurt

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Güzelyurt

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet.com în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Güzelyurt

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet.com în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Stația prin care utilizatorii de obilet au călătorit cei mai mult 1 până la Güzelyurt