Autocare catre Gumussu

Servicii Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Anulare ușoară

Informatii despre Gumussu

ORAȘ Denizli
COD TELEFON 0 258
NUMĂR AUTO 20
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 1

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Gumussu

Denizli ilinin Çivril ilçesine bağlı olan Gümüşsu Mahallesi, Ege Bölgesi’nde yer alıyor. Bu bölge, el değmemiş ormanları ve temiz suları ile öne çıkıyor. Her mevsim hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

İlgi çekici olan Gümüşsu’ya otobüs ile gitmek için öncelikle Gümüşsuotobüs bilet fiyatlarına göz atabilir, ardından Gümüşsu otobüs firmalarının sunduğu olanaklar doğrultusunda Ulusoy ve Kontur gibi firmaların otobüslerinden birini tercih edebilirsiniz. Akabinde Denizli Otogarı’na vardıktan sonra ilçeye geçmek için toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz.

Gümüşsu’da Gezilecek Yerler

Otobüs ile geldikten sonra Gümüşsu’da şurayı mutlaka gezmelisiniz:

  • Ornaz Vadisi: Gümüşsu otobüs seferleri ilegidilebilen vadinin hem yaz hem de kış mevsimlerindeki hallerine hayran olabilirsiniz.

Gümüşsu’da Ne Yenir?

Gümüşsu otobüs bileti alarak ulaştığınız Denizli ilinin Gümüşsu Mahallesi’ni gezdikten sonra karnınız acıktıysa şu lezzetleri tatmadan kesinlikle dönmeyin:

  • Çaput Aşı: Bölgenin her yerinde yapılan bu yemek; üzüm, asma yaprağı, kuzu eti ve farklı baharatlar ile hazırlanan bir pilav türü.
  • Biber Tatari: Acı sevenlerin vazgeçilmezi olacak olan Biber Tatari, Gümüşsu’da tadabileceğiniz en lezzetli yemeklerden olmayı başarıyor.

Gümüşsu’da Nerede Kalınır?

Gezip yemeğinizi yedikten sonra dinlenmek için Gümüşsu Mahallesi, size pansiyon ve apart başta olmak üzere birden fazla stilde konaklama seçeneği sunuyor. Ayrıca rezervasyon konusunda da herhangi bir sorun yaşamayacağınız Gümüşsu’ya isterseniz Denizli uçak bileti alarak gidebilirsiniz. Böylelikle Denizli uçuşları ile şehre vardığınızda gezmek için zaman tasarrufu yapmış olursunuz.

Autogari în Gumussu

Operatori de transport cu sediul în Gumussu

Transportatorii care au încetat să mai opereze pe baza Gumussu

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Gumussu

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Gumussu

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Cele mai recent căutate călătorii cu autobuzul care sosesc la Gumussu

Stația prin care utilizatorii de obilet au călătorit cei mai mult 3 până la Gumussu

bus