Autocare catre Golcuk

Servicii Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Anulare ușoară

Informatii despre Golcuk

POPULAȚIE 152.607
SUPRAFAȚĂ 217 km²
COD TELEFON 0 262
NUMĂR AUTO 41
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 5

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Golcuk

Kocaeli’ne bağlı olan Gölcük, özellikle İstanbul ve çevresinde yaşayanlar için kaçamak noktası olarak tercih edilmektedir. Temiz bir hava almak ve biraz değişiklik yapmak için Gölcük’e gidebilirsiniz. Yolculuk planlarınızı yapmak için obilet.com üzerinden Gölcük otobüs bileti işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Gölcük otobüs seferleri yapan firmaların bir kısmı yereldir, bir kısmı da büyük firmalardır. Obilet.com üzerinden bu firmaların hepsini görebilirsiniz. Hatta aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak kendiniz için en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Gölcük otobüs biletinizi de online olarak satın alabilirsiniz.

Gölcük’te nereler gezilir?

Doğal güzelliğiyle ön plana çıkan bu küçük ve şirin ilçede tarihi olarak da gezebileceğiniz pek çok yer bulunmaktadır. Buralardan başlamak isterseniz, Gölcük Deniz Müzesi’ne gidebilirsiniz. Yarhisar Gemi Müzesi de göreceğiniz bir diğer durak olabilir.

Dumlupınar Mahallesi’nde bulunan, Üsküdar Vapuru faciasında ölenler adına yapılmış olan Şehitler Mezarlığı’na da gidebilirsiniz.

Gölcük’e yazın giderseniz, gitmeniz gereken ilk yer Kadırga Yaylası’dır. Özellikle Temmuz ayında gelirseniz Kadırga Yayla Şenlikleri’ne katılarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Mavi ve yeşili bir arada yaşayabileceğiniz özel yerlerden biri de Gözlementepe Mesire Alanı’dır. Körfez manzarasına karşı piknik yapabilir, yürüyüş yapabilir, doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Samanlı Dağları’na çıkıp meyve ağaçları ve zeytinlikler arasında dolaşabilir, keyifli bir doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.

Gölcük, dünyanın en kaliteli kayın ağaçlarına da ev sahipliği yapmaktadır. Bu güzellikleri keşfetmeyi de ihmal etmeyin.

Gölcük’te ne yenir?

Karadeniz’e yakın konumda bulunan ve körfezin dibinde bulunan Gölcük’te bol bol balık yiyebilirsiniz. Lezzetli balıkların tadına varmanın keyfini sürün.

Mısır ekmeği, saçta fındık kavurması, turşu kavurması ve lapera ile dövülmüş karalahana yemeği gibi Karadeniz mutfağından gelen lezzetleri de deneyebilirsiniz.

Tandır ekmeğinden tatmalı, tatlı olarak da meşhur ev baklavasından mutlaka denemelisiniz.

Gölcük’te nerede kalınır?

Gölcük’ün merkezinde ve çevresinde butik otellerden, büyük otellere kadar uzanan farklı konaklama imkanları bulunmaktadır. Kadırga Yaylası taraflarında bulunan tesislerde de kalabilir, çadır da kurabilirsiniz.

Gölcük, doğal güzelliğiyle insanı etkileyen küçük ve sevimli yerlerden biridir. Daha öce görmediyseniz, bir fırsat yaratıp gitmenizi tavsiye ederiz. Obilet.com üzerinden Gölcük otobüs seferleri listesine göz atabilirsiniz.

Autogari în Golcuk

Gölcük Otogarı Dumlupınar Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No:12 Gölcük Şehirler Arası Otobüs Terminali
GÖLCÜK SARAL OTEL Merkez, 66. Sk. NO:7, 41650 Gölcük/Kocaeli, Türkiye
Poke Büfe Değirmendere Merkez, Cumhuriyet Cd. No:56, 41950 Gölcük/Kocaeli, Türkiye

Operatori de transport cu sediul în Golcuk

Transportatorii care au încetat să mai opereze pe baza Golcuk

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Golcuk

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Golcuk

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus
bus