Autocare catre Ermenek

Servicii Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Anulare ușoară

Informatii despre Ermenek

POPULAȚIE 29.558
SUPRAFAȚĂ 1.242 km²
ORAȘ Karaman
COD TELEFON 0 338
NUMĂR AUTO 70
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 2

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Ermenek

Ermenek, Konya’nın deniz olduğu zamanlarda oraya bağlı bir adaymış. Günümüzde ise, Karaman’a bağlı küçük bir ilçe haline gelmiştir. Uzun ve farklı bir tarihi olan Ermenek’te keşfedilecek pek çok yer bulunmaktadır. Obilet.com üzerinden Ermenek otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledip burayı gezebilirsiniz.

Ermenek otobüs seferleri genellikle yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden tüm detaylarıyla görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Ermenek otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Ermenek’te nereler gezilir?

Ermenek’te gezilecek pek çok yer bulunmaktadır. 600 yıllık geçmişe sahip Zeyve Pazarı’na gidip orada bulunan köyleri ve doğal güzellikleri keşfetmelisiniz. Özellikle tarihi çınaraltını ve su değirmenini görmelisiniz.

Ulu Cami, Meraspolis Mağarası, Firan-Ermenek Kalesi, Ala İn, Görmel Köprüsü, Tol, Dinek Kulesi ve İkiz İn Kabartması mutlaka görülmesi gereken tarihi anlamda önem taşıyan yer ve yapılardır.

Karaman Bey ve Oğlu Mahmut Bey Türbeleri ile Karaman Bey İmareti tarihi ve dini açıdan görülmesi gereken özel bir yerdir.

Ilısu Şelalesi muazzam güzelliğiyle mutlaka görülmesi gereken bir doğa harikasıdır.

Ermenek’te ne yenir?

Ermenek’te yiyebileceğiniz oldukça lezzetli yöresel yemekler vardır. Özellikle batırma yemeden dönmeyin. Arabaşı da tatmanız gereken bir diğer lezzettir.

Ermenek’te nerede kalınır?

Ermenek’te konaklayabileceğiniz pek çok tesis bulunmaktadır. Küçük oteller, öğretmenevi ve polis okullarını tercih edebilirsiniz.

Ermenek, doğal ve tarihi açıdan görülecek pek çok güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır. Obilet.com üzerinden biletinizi alıp yola çıkabilirsiniz.

Autogari în Ermenek

Ermenek Otogarı Ermenek, Taşbaşı, 70400 Ermenek/Karaman

Operatori de transport cu sediul în Ermenek

Transportatorii care au încetat să mai opereze pe baza Ermenek

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Ermenek

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Ermenek

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Stația prin care utilizatorii de obilet au călătorit cei mai mult 3 până la Ermenek

bus