Autocare catre Erbaa

Servicii Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Anulare ușoară

Informatii despre Erbaa

POPULAȚIE 92.654
SUPRAFAȚĂ 1.173 km²
ORAȘ Tokat
COD TELEFON 0 356
NUMĂR AUTO 60
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 3

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Erbaa

Erbaa, Tokat’ın en popüler ilçelerinden biridir. Hititler döneminden beri yerleşim alanı olarak kullanılan ilçede belli başlı önemli yapılar bulunmaktadır. Obilet.com üzerinden Erbaa otobüs bileti alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Erbaa otobüs seferleri yapan firmalar sadece yerel kökenli seyahat firmalarıdır. Bunların tamamını obilet.com üzerinden görme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçip Erbaa otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Erbaa’da nereler gezilir?

Erbaa, eski bir yerleşim yeri olduğu için özel yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Horoz Tepesi ve Dere Mahallesi bu özel yerlerden biridir. Hititlere ait pek çok kalıntının bulunduğu bu yerde görülmeye değer kalıntılar da bulunmaktadır.

Çamdibi Köyü’nde bulunan Kilise Suyu’nu görebilirsiniz. Değirmeni döndüren berrak ve temiz bir su bulunmaktadır.

Kale Köyü’nde bulunan Boğazkesen Kalesi de 2000 yıllık bir geçmişe sahip yapıdır; görülecek yerler listesine eklemelisiniz.

Akça Kasabası’nda bulunan Silahtar Ömer Paşa Camii de gösterişli yapısıyla görülecekler arasındadır.

Erbaa’da ne yenir?

Tokat mutfağının lezzeti hemen hemen herkes tarafından bilinmektedir. Erbaa’da da bu özel lezzetleri bulabilirsiniz. Keşkek, nohut yahnisi, pancar mıhlaması, domates mıhlaması ve Tokat kebabı yemeden asla dönmeyin.

Erbaa’da nerede kalınır?

Erbaa’da her bütçeye ve konaklamaya uygun nitelikte konaklama tesisleri bulunmaktadır. Bu tesislerin arasından istediğinizi tercih edip orada konaklayarak tatilinizi geçirebilirsiniz.

Erbaa, özellikle Tokat lezzetlerini tatmak için görünmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs seferlerine bakıp biletinizi alabilirsiniz.

Autogari în Erbaa

Erbaa Otogarı +903567159941 Erek Mahallesi, Mercan Sk. No:53 ,Tokat , Erbaa.
Erbaa Erbaa, Tokat, Türkiye

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Erbaa

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Erbaa

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus
bus