Autocare catre Dernekpazarı

Serviciu Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Rambursare integrală
la Biletele anulate

Informatii despre Dernekpazarı

POPULAȚIE 3.564
SUPRAFAȚĂ 89 km²
ORAȘ Trabzon
COD TELEFON 0 462
NUMĂR AUTO 61
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 1

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Dernekpazarı

Dernekpazarı, Trabzon’un ilçelerinden biridir. Sade ve doğal güzelliğiyle ön plana çıkan sevimli bir yerdir. Yeşile doyacağınız bir tatil için obilet.com üzerinden Dernekpazarı otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Dernekpazarı otobüs seferleri sadece yerel kaynaklı seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların her birini obilet.com üzerinden bir arada görme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Dernekpazarı otobüs biletinizi ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dernekpazarı’nda nereler gezilir?

Dernekpazarı sade ve yemyeşil bir güzelliğe sahiptir. Spesifik olarak gezilmesi gereken yapılara ve eserlere sahip değildir. Ormanları, yaylaları, köyleri ve sokaklarıyla baştan sonra her noktası keşfedilmelidir. Limonsuyu ve Görnek yaylalarını mutlaka görmelisiniz. Ayrıca ilçede belli zamanlarda düzenlenen şenliklere de katılabilirsiniz.

Yerleşim yeri olarak kullanılması eski zamanlara dayansa da, günümüze ulaşan bir eser bulunmamaktadır. Merkezden uzak olması ve kalabalık olmaması, doğal güzelliklerinin saklanmasını sağlamıştır.

Dernekpazarı’nda ne yenir?

Karadeniz mutfağının tüm lezzetlerini tadabilirsiniz. Hamsi ve hamsiyle yapılan yemekler, muhlama, kara lahana yemekleri, fasulye kavurması yiyeceğiniz yöresel lezzetlerdir. Çayın en lezzetlisini de içmeyi ihmal etmeyin.

Dernekpazarı’nda nerede kalınır?

Dernekpazarı’nın içinde olmasa da çevresinde konaklayabileceğiniz pek çok otel bulunmaktadır. Her bütçeye ve imkana uygun olan bu otellerden kendiniz için en idealini seçebilirsiniz.

Dernekpazarı, sakin ve huzurlu bir tatil arayışı içinde olanların, yeşile aşık olanların mutlaka gitmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs seferlerine bakın ve biletinizi satın alıp bu güzellikleri keşfedin.

Autogari în Dernekpazarı

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Dernekpazarı

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet.com în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Dernekpazarı

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet.com în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Stația prin care utilizatorii de obilet au călătorit cei mai mult 10 până la Dernekpazarı