Autocare catre Bartin

Servicii Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Anulare ușoară

Informatii despre Bartin

POPULAȚIE 189.139
SUPRAFAȚĂ 2.080 km²
COD TELEFON 0 378
NUMĂR AUTO 74
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 6

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Bartin

Bartın, Karadeniz’in güzel şehirlerinden biridir. Başlı başına bir doğa harikası olan Karadeniz Bölgesi’nde gidilmesi gereken şehirlerdendir. Siz, henüz bu doğa harikası ile tanışmadıysanız, obilet.com üzerinden Bartın otobüs bileti alarak tanışabilirsiniz.

Bartın otobüs seferleri düzenleyen firmaların hepsini obilet.com sayfamızda bir arada görebilir ve aralarında fiyat karşılaştırması yaparak uygun gördüğünüz firmayı seçebilirsiniz. Böylece Bartın otobüs biletinizi hızlı ve online şekilde satın alabilirsiniz.

Bartın’da nereler gezilir? Cenova ailesinin yaşadığı dönemlerde kendi için yaptırdığı Cenova Şatosu ile Bartın gezinizi başlatabilirsiniz. Mimarisiyle sizi etkileyecek önemli bir yapıdır.

Yüzyıllardır restorasyon görmemesine rağmen güzelliğin kaybetmeyen Edhem Ağa Konağı’nı ziyaret edebilirsiniz.

9. yüzyıldan kalmış, tarihi ve dini açıdan büyük önem taşıyan Fatih Camisi’ni de mutlaka görmelisiniz.

Aya Yorgi Tepesi’nin yakınlarında yer alan Antik Tiyatro’yu da görülecekler listesine eklemelisiniz.

Şehrin doğasını keşfetmek ve burada keyifli vakit geçirmek isterseniz, ilk göreceğiniz yer Boztepe ve orada bulunan “Ağlayan Ağaç” olmalıdır. Buradan tüm şehrin manzarasını görebilirsiniz.

Güzelcehisar Koyu’na gidip eşsiz bir güzelliği keşfedebilir, burada denize girebilirsiniz. Denize girmek için bir diğer noktanız da Amasra plajı olabilir. Güzelcehisar’da bulunan Lav Sütunları’nı görmeyi ihmal etmeyin.

Bartın Çayı’na gidebilir, etrafında yürüyüş yaparak doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Göldere Şelalesi de aynı şekilde ziyaret edilmesi gereken bir yerdir.

Bartın’da neler yenir?

Karadeniz mutfağına ait tüm lezzetleri bu şehirde tadılabilir.

Karadeniz şehrine gelip de balık yemeden olmaz. Balık ve deniz ürünleri çeşitlerinden muhakkak tatmalısınız.

Pum pum çorbası, tavuklu börek, tirit, yumurtalı isput, deli oğlan sarığı, halışka, gıcır, döşemeli mancar, su böreği, unlu ispit dolması, pirinçli mantı, bal kabağı böreği, maydanoz köftesi, şap köfte, ıslama ve zırva gibi yöresel lezzetlerinden yemeyi de ihmal etmeyin.

Yemiş dondurması, Bartın tatlı böreği, düğün helvası, geli teli, beyaz baklava, incir dondurması, kaşık helvası ve kaha tatlısı da yemeniz gereken yöresel tatlılarıdır.

Bartın’da nerede kalınır?

Koylarında kalmayı isterseniz, kamp alanlarında ya da oradaki tesislerinde konaklayabilirsiniz. Şehir merkezinde kalırsanız, bütçenize uygun olan otel seçeneklerinden birini değerlendirebilirsiniz.

Karadeniz güzeli Bartın’ı mutlaka gezin ve görün. Bartın otobüs bileti alma işlemlerinizi obilet.com üzerinden halledebilirsiniz.

Autogari în Bartin

Bartın Otogarı +903782200040 Bartın-Ankara Yolu, 74110 Tuzcular/Bartın Merkez/Bartın
Kozcağız Eczanesi Kozcağız Mh. Kozcağız Bucağı Yolu Pk:74400 Merkez/bartın, Merkez, 74400 Kozcağız/Bartın Merkez/Bartın, Türkiye
Otobüs Durağı Kırtepe, Turgut Işık Cd., 74100 Bartın Merkez/Bartın, Türkiye
bartın otogarı Bartın-Ankara Yolu, 74110 Tuzcular/Bartın Merkez/Bartın, Türkiye

Transportatorii care au încetat să mai opereze pe baza Bartin

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Bartin

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Bartin

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus
bus