Autocare catre Alaca

Serviciu Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Rambursare integrală
la Biletele anulate

Informatii despre Alaca

POPULAȚIE 32.669
SUPRAFAȚĂ 1.296 km²
ORAȘ Çorum
COD TELEFON 0 364
NUMĂR AUTO 19
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 2

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Alaca

Çorum’un tarihi yapılarıyla bilinen ilçelerinden biridir Alaca. Tarih temalı seyahatler yapmaya meraklı biriyseniz, obilet.com üzerinden Alaca otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledip yola çıkabilirsiniz.

Alaca otobüs seferleri yapan firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat, özellik ve sefer karşılaştırmaları yapıp kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz firmadan Alaca otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Alaca’da nereler gezilir?

Alaca’da tarihi ve dini açıdan pek çok yapı bulunmaktadır. Alacahöyük Ören Yeri ve Müzesi, Eskiyapar Arkeolojik Alanı, Örükaya Roma Su Kemeri, Kalehisar, Behramşah Külliyesi, Altıntaş Cami, Eski Cami, Yeni Cami, Evci Cami ve Hüseyin Gazi Türbesi mutlaka görünmesi gereken yapılardır.

Ayrıca doğa içinde de vakit geçirebileceğiniz yerler bulunmaktadır. Alaca Evci, Örükaya, Soğucak, Çatak, Çopraşık, Alacahöyük, Geven, Kızkaraca ve Kalecikkaya gibi göletlere gidebilirsiniz.

Alaca’da ne yenir?

Alaca’da tatmanız gereken lezzetli yöresel yemekler bulunmaktadır. Arabaşı, bat, bişi, bulgur aşı, cızlak, buldur pilavı, çılbır, düğül aşı, hingal, katıklı kesme aş ve helle aşı gibi yemekleri yiyebilirsiniz.

Alaca’da nerede kalınır?

Alaca’da konaklama tesislerinin sayısı az olsa da imkan olarak yeterlidirler. İlçe içinde bulunan otellerde ya da öğretmenevinde konaklayabilirsiniz.

Çorum’a yolunuz düşerse, Alaca’ya mutlaka gidin ve güzelliklerini yakından görün. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Autogari în Alaca

Alaca Autogara 19600 Alaca/Çorum
Alaca Dörtyol(Çorum) Alaca Dörtyol(Çorum)

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Alaca

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet.com în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Alaca

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet.com în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus