Autocare catre Ahmetli

Serviciu Clienți 24/7
Plată securizată
Fără comision, gratuit
Peste 25 milioane de utilizatori
pe lună
Cumpără biletul în 2 minute
Rambursare integrală
la Biletele anulate

Informatii despre Ahmetli

POPULAȚIE 16.460
SUPRAFAȚĂ 227 km²
ORAȘ Manisa
COD TELEFON 0 236
NUMĂR AUTO 45
NUMĂR DE TERMINALE DE AUTOBUZ 1

Informații pe care trebuie să le cunoașteți după ce cumpărați biletul de autobuz Ahmetli

Ahmetli, Manisa ilinin ilçelerinden biri oluyor. İlçede Ahmetli Ovası’nda Ege Bölgesi’nin en verimli üzüm bağlarının bulunduğu biliniyor. Bölge, ziyaretçiler tarafından ilgi görüyor. Dolayısıyla gezilecek yerler arasında bulunuyor.

Manisa Otobüs Terminali’nden Ahmetli’ye ulaşım sağlayan birçok otobüs firması mevcut. Ahmetli otobüs firmaları arasında öne çıkanlar ise Akhisar Seyahat ve Soma Seyahat oluyor.

Ahmetli’de Gezilecek Yerler

Pek çok uygarlığa ev sahipliği yapan Ahmetli’de gezilecek yerler şu şekilde sıralanıyor:

  • Ahmetli Çayı: Ahmetli mahallelerinin tamamını dolaşan Ahmetli Çayı, bitkilerin ve insanların su ihtiyacını fazlasıyla karşılıyor. Ahmetli otobüs seferleri ile bölgeye ulaşmak mümkün.
  • Spil Dağı: Flora bakımından oldukça zengin olan bu dağ, Ahmetli’ye yakın bir mesafede konumlanıyor. Mitoloji ve tarihi yönüyle de önem arz eden dağ, turistler tarafından da sıklıkla ziyaret ediliyor.

Ahmetli’de Ne Yenir?

Ahmetli gezisi sırasında tadabileceğiniz lezzetler ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Kulak Çorbası: İçerisine mantı koyularak yapılan çorba, üzerine nane ve tereyağı dökülerek servis ediliyor.
  • Mesir Macunu: Manisa’da Ahmetli ilçesi ile sınırlı kalmayan ve severek tüketilen yiyeceklerden biri olan mesir macunu, çeşitli baharatlardan yapılıyor. Ayrıca Manisa’da her yıl mesir macunu festivali de düzenleniyor. Birbirinden lezzetli mesir macunlarının tadına bakmak ve bu festivale katılmak isteyenlerin yapması gereken tek şey Ahmetli otobüs bileti almak oluyor.

Ahmetli’de Nerede Kalınır?

Ahmetli’de her bütçeye uygun, konaklayabileceğiniz birçok butik ve apart oteller bulunuyor. Tatilinizde Ahmetli otellerinde konaklamak istiyorsanız Ahmetli otobüs bilet fiyatlarına bakıp rezervasyon yapabilirsiniz.

Autogari în Ahmetli

Călătorii populare cu autobuzul cu plecare din
Ahmetli

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet.com în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus

Călătorii populare cu autobuzul care sosesc la Ahmetli

* Prețurile biletelor afișate sunt cele mai accesibile prețuri ale biletelor achiziționate de pe obilet.com în ultimele 7 zile. Vă rugăm să solicitați prețurile actuale ale biletelor de mai sus