Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Uluborlu Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 7.099

YÜZ ÖLÇÜMÜ 240km2

İLIsparta

TELEFON KODU 0 246

PLAKA KODU 32

OTOGAR SAYISI 1

Uluborlu seferleri En Çok Tercih Edilen 1 Firma

oBilet kullanıcılarının en çok tercih ettiği 4 Uluborlu rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

oBilet kullanıcılarının en çok tercih ettiği 15 rota

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Uluborlu Otogarları

Uluborlu Otobüs Terminali

Uluborlu Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Uluborlu, kirazlarıyla nam salan bir Isparta ilçesidir. Antik çağdan beri yerleşim yeri olarak kullanılan bir yerdir. Uluborlu otobüs bileti satın alma işlemlerinizi obilet.com üzerinden halledebilirsiniz.

Uluborlu otobüs seferleri düzenleyen firmalar çoğunlukla yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilir, kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Böylece Uluborlu otobüs biletinizi ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Uluborlu’da nereler gezilir?

Uluborlu’da gezebileceğiniz pek çok tarihi yapı vardır. Uluborlu Kalesi, Apollonia, Güneş Saati, Alaaddin Camisi, Cirimbolu Köprüsü ve Su Kemeri gibi tarihi ve mimari açıdan önem taşıyan yapıları mutlaka görmelisiniz.

Uluborlu Müzesi gezerek tarihi ve kültürel bir gezi de yapabilirsiniz.

Uluborlu’da ne yenir?

Kirazı meşhur olan bu ilçede, mevsimine denk gelirseniz mutlaka kiraz yemelisiniz. Yöresel yemekleri olan banak da tatmadan gelmemeniz gereken bir lezzettir.

Uluborlu’da nerede kalınır?

Küçük bir ilçe olsa da, her bütçeye ve imkana uygun konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Merkezde bulunan birkaç otel ve öğretmenevinde konaklayabilirsiniz.

Uluborlu’ya gitme sebebiniz olmasa da kirazı için mutlaka gitmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Uluborlu Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Uluborlu Otobüs Bileti Almak için Uluborlu Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Uluborlu Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
İzmir - Uluborlu 55,00 TL
Nazilli - Uluborlu 45,00 TL
Denizli - Uluborlu 40,00 TL
Aydın - Uluborlu 50,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar
;