Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Uluborlu Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Uluborlu Hakkında Bilgi

NÜFUS 7.099

YÜZ ÖLÇÜMÜ 240km2

İLIsparta

TELEFON KODU 0 246

PLAKA KODU 32

OTOGAR SAYISI 1

Uluborlu Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Uluborlu, kirazlarıyla nam salan bir Isparta ilçesidir. Antik çağdan beri yerleşim yeri olarak kullanılan bir yerdir. Uluborlu otobüs bileti satın alma işlemlerinizi obilet.com üzerinden halledebilirsiniz.

Uluborlu otobüs seferleri düzenleyen firmalar çoğunlukla yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilir, kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Böylece Uluborlu otobüs biletinizi ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Uluborlu’da nereler gezilir?

Uluborlu’da gezebileceğiniz pek çok tarihi yapı vardır. Uluborlu Kalesi, Apollonia, Güneş Saati, Alaaddin Camisi, Cirimbolu Köprüsü ve Su Kemeri gibi tarihi ve mimari açıdan önem taşıyan yapıları mutlaka görmelisiniz.

Uluborlu Müzesi gezerek tarihi ve kültürel bir gezi de yapabilirsiniz.

Uluborlu’da ne yenir?

Kirazı meşhur olan bu ilçede, mevsimine denk gelirseniz mutlaka kiraz yemelisiniz. Yöresel yemekleri olan banak da tatmadan gelmemeniz gereken bir lezzettir.

Uluborlu’da nerede kalınır?

Küçük bir ilçe olsa da, her bütçeye ve imkana uygun konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Merkezde bulunan birkaç otel ve öğretmenevinde konaklayabilirsiniz.

Uluborlu’ya gitme sebebiniz olmasa da kirazı için mutlaka gitmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Uluborlu Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

Seçiniz
Geçmiş Aramalar