Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Seyitgazi Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Seyitgazi Hakkında Bilgi

NÜFUS 13.753

YÜZ ÖLÇÜMÜ 1.578km2

İLEskişehir

TELEFON KODU 0 222

PLAKA KODU 26

OTOGAR SAYISI 1

Seyitgazi Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Seyitgazi, Eskişehir’in en küçük ve tarihi ilçelerinden bir tanesidir. Yöresel özelliklerin şehrin diğer ilçelerinden daha farklıdır. Obilet.com üzerinden Seyitgazi otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Seyitgazi otobüs seferleri yapan seyahat firmalarının tamamını obilet.com üzerinden detaylarıyla görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Seyitgazi otobüs biletinizi online olarak alabilirsiniz.

Seyitgazi’de nereler gezilir?

Seyitgazi’de gezilebilecek tarihi yapılar bulunmaktadır. Arap Tekke Türbesi, Nazım Hikmet’in Anıt Mezarı, Seyitgazi Külliyesi, Bor ve Etnografya Müzesi, Üryan Baba Tekkesi ve Sultan Şücaettin Tekkesi mutlaka görülmesi gereken önemli yapılardır.

Seyitgazi’de ne yenir?

Seyitgazi’de yiyebileceğiniz pek çok özel lezzet bulunmaktadır. Sütlü ovmaç çorbası, üyken börek, düğü köftesi çorbası, haşhaşlı bükme, kaşık börek, ıslat tarhana ve çibörek yiyebilirsiniz.

Seyitgazi’de nerede kalınır?

Seyitgazi’de kalabileceğiniz az sayıda konaklama tesisi bulunmaktadır. Öğretmenevi ve oteller arasında dilediğiniz tesiste konaklayabilirsiniz.

Obilet.com üzerinden biletinizi alarak Seyitgazi’ye gidip güzelliklerini görmelisiniz.

Seyitgazi Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

Seçiniz
Geçmiş Aramalar