Kuyucak Otobüs Bileti

Kuyucak Hakkında Bilgi

NÜFUS 27.182
YÜZ ÖLÇÜMÜ 544 km²
İL Aydin
TELEFON KODU 0 256
PLAKA KODU 09
OTOGAR SAYISI 2

Kuyucak Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Kuyucak, Aydın’ın ilçelerinden bir tanesidir. Tarihi ya da turistik açıdan görülebilecek herhangi bir yapı ya da alan bulunmamaktadır. Sabahattin Ali’nin Kuyucaklı Yusuf romanından burayı hatırlayabilirsiniz. Obilet.com üzerinden Kuyucak otobüs bileti satın alarak ilçeyi keşfedebilirsiniz.

Kuyucak otobüs seferleri az sayıda seyahat firması tarafından düzenlenmektedir. Firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak kendinize uygun olan firmayı seçip Kuyucak otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Kuyucak’ta nereler gezilir?

Kuyucak’ta gezebileceğiniz önemli bir antik kent bulunmaktadır. Mersinlidere bölgesinde bulunan ve kazı çalışmaları sonucunda çeşitli kalıntıların ortaya çıkarıldığı bir kenttir. Bunun yanı sıra, deve güreşlerine denk gelirseniz onu da izlemelisiniz.

Kuyucak’ta ne yenir?

İlçenin ilek diye bilinen meyvesi oldukça meşhurdur. Bu meyve şekil olarak incir benzer ancak tadı daha farklıdır mutlaka denemelisiniz. Bunun dışında Aydın’a ait olan yöresel yemeklerden de tadabilirsiniz.

Kuyucak’ta nerede kalınır?

Kuyucak’ta konaklama yapabileceğiniz tek tesis öğretmenevidir.

Aydın’a yolunuz düşerse, Kuyucak’a da uğrayın. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi almayı unutmayın.

Kuyucak Otogarları

Kuyucak Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

bus