Karpuzlu Otobüs Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Komisyon Yok, Ücretsiz
Ayda 25 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
İki Dakikada
Biletini Al
İptal Edilen Bilete
Kesintisiz İade

Karpuzlu Hakkında Bilgi

NÜFUS 11.442
YÜZ ÖLÇÜMÜ 286 km²
İL Aydın
TELEFON KODU 0 256
PLAKA KODU 09
OTOGAR SAYISI 1

Karpuzlu Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Karpuzlu, Aydın’ın ilçelerinden biridir. Aydın-Milas yolu üzerinde bulunmaktadır. Adından da anlaşıldığı gibi karpuzları meşhurdur. Obilet.com üzerinden Karpuzlu otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek ilçenin güzelliğini keşfedebilirsiniz.

Karpuzlu otobüs seferleri az sayıda otobüs firması tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak en uygun firmayı seçip Karpuzlu otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Karpuzlu’da nereler gezilir?

Aydın-Milas arasında konumlanan bu ilçede antik dönemden kalma alanlar bulunmaktadır. Karia Antik Kenti’ni mutlaka görmelisiniz. Kentin içinde kalıntı olmaktan kurtulmuş olan en güzel yapı agoradır. Ayrıca; tiyatro, akropol ve nekropolü görmeden dönmeyin.

Karpuzlu’da ne yenir?

Aydın’ın otlu ve zeytinyağlı yemeklerinden, kebabından yemeden dönmeyin.

Karpuzlu’da nerede kalınır?

İlçede konaklama yapabileceğiniz herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Etrafında bulunan ilçelerde birinde konaklayabilirsiniz.

Karpuzlu görülmesi gereken yerler listesinde adı geçen bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alıp yola çıkabilirsiniz.

Karpuzlu Otogarları

Karpuzlu Merkezli Aktif Otobüs Firmaları