Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Karpuzlu Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 11.442

YÜZ ÖLÇÜMÜ 286km2

İLAydın

TELEFON KODU 0 256

PLAKA KODU 09

OTOGAR SAYISI 1

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Karpuzlu Rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 15 Rota

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Karpuzlu Otogarları

Karpuzlu Otobüs Kalkış-Varış Noktası

Karpuzlu Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Karpuzlu, Aydın’ın ilçelerinden biridir. Aydın-Milas yolu üzerinde bulunmaktadır. Adından da anlaşıldığı gibi karpuzları meşhurdur. Obilet.com üzerinden Karpuzlu otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek ilçenin güzelliğini keşfedebilirsiniz.

Karpuzlu otobüs seferleri az sayıda otobüs firması tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak en uygun firmayı seçip Karpuzlu otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Karpuzlu’da nereler gezilir?

Aydın-Milas arasında konumlanan bu ilçede antik dönemden kalma alanlar bulunmaktadır. Karia Antik Kenti’ni mutlaka görmelisiniz. Kentin içinde kalıntı olmaktan kurtulmuş olan en güzel yapı agoradır. Ayrıca; tiyatro, akropol ve nekropolü görmeden dönmeyin.

Karpuzlu’da ne yenir?

Aydın’ın otlu ve zeytinyağlı yemeklerinden, kebabından yemeden dönmeyin.

Karpuzlu’da nerede kalınır?

İlçede konaklama yapabileceğiniz herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Etrafında bulunan ilçelerde birinde konaklayabilirsiniz.

Karpuzlu görülmesi gereken yerler listesinde adı geçen bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alıp yola çıkabilirsiniz.

Karpuzlu Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

En Çok Tercih Edilen Karpuzlu Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Karpuzlu Otobüs Bileti Almak için Karpuzlu Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Karpuzlu Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
İstanbul - Karpuzlu 50,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar