Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Karacasu Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Karacasu Hakkında Bilgi

NÜFUS 19.162

YÜZ ÖLÇÜMÜ 727km2

İLAydın

TELEFON KODU 0 256

PLAKA KODU 09

OTOGAR SAYISI 1

Karacasu Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Karacasu, Aydın’ın önemli ilçelerinden bir tanesidir. Bu ilçede tarihi ve doğal güzellikler açısından önemli yapılar bulunmaktadır. Obilet.com üzerinden Karacasu otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek ilçedeki güzellikleri keşfedebilirsiniz.

Karacasu otobüs seferleri yapan birbirinden farklı seyahat firması bulunmaktadır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz. Bunun sonucunda kendinize en uygun olan firmadan Karacasu otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Karacasu’da nereler gezilir?

Karacasu’da görülmesi gereken en önemli yer, Afrodisyas Antik Kenti’dir. Bu kentin içinde bulunan müze, tören kapısı, tiyatro, Piskopos Sarayı, Hadrian Hamamı, meclis binası, Sebastion Dini Merkez ve stadyum bulunmaktadır. Tamamını gezmek için uzunca bir vakit ayırmanız gerekmektedir.

Dilerseniz, ilçedeki doğal güzellikleri de görebilirsiniz. Karacasu Yaylası’na çıkıp buz gibi akan derenin ve etrafını saran ormanı tadını çıkarabilirsiniz.

Karacasu’da ne yenir?

Karacasu’da Aydın mutfağına özgün lezzetlerden tadabilirsiniz. Aydın kebabı ve çöp şiş yemeden dönmeyin. Bunun yanı sıra, Ege otlarından ve yeşilliklerinden tatmalısınız.

Karacasu’da nerede kalınır?

İlçede pek çok bütçeye ve imkana uygun konaklama tesisi bulunmaktadır. Pansiyon ya da otellerde kalabilirsiniz.

Karacasu, ev sahipliği yaptığı muazzam antik kenti ve yaylasıyla mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden biletinizi satın alıp yola çıkabilirsiniz.

Karacasu Otogarları

Karacasu Otogarı Yaylalı,Tavas Cd.,09370 Karacasu/Aydın

Karacasu Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

Karacasu Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

Seçiniz
Geçmiş Aramalar