Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Hilvan Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 41.644

YÜZ ÖLÇÜMÜ 1.111km2

İLŞanlıurfa

TELEFON KODU 0 414

PLAKA KODU 63

OTOGAR SAYISI 1

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Hilvan Rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 15 Rota

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Hilvan Otogarları

Hilvan Otobüs Kalkış-Varış Noktası

Hilvan Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Hilvan, Şanlıurfa’nın ilçelerinden bir tanesidir. Turizm açısından geri planda kalan bir ilçesidir. Ama yine de kendine has havası ve özellikleriyle obilet.com üzerinden Hilvan otobüs bileti satın alabilirsiniz.

otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Obilet.com üzerinden bütün seferleri bir arada görebilir, aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun olan firmadan Hilvan otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Hilvan’da nereler gezilir?

Hilvan, eski yerleşim yerlerinden biridir. Ancak spesifik olarak gezilmesi gereken bir yer ya da yapı bulunmamaktadır. İlçenin genel havası ilginizi çekebilir, bu yüzden tamamını gezmeniz yeterli olabilir.

Hilvan’da ne yenir?

Şanlıurfa mutfağının vazgeçilmezi olan ciğer kavurma ve ciğer kebap yemeden dönmemelisiniz.

Hilvan’da nerede kalınır?

Hilvan’da konaklama yapabileceğiniz tek yapı öğretmenevidir. Her bütçeye ve imkana uygun olacak tek konaklama tesisidir.

Hilvan, Şanlıurfa ya da Diyarbakır’a yolunuz düşerse buraya da uğramalısınız. Obilet.com üzerinden otobüs seferlerine bakabilir ve biletinizi satın alabilirsiniz. Böylece Doğu Anadolu’nun kendine has, küçük ilçelerini de görebilirsiniz.

Hilvan Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

En Çok Tercih Edilen Hilvan Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Hilvan Otobüs Bileti Almak için Hilvan Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Hilvan Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
İstanbul - Hilvan 110,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar