Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Gülağaç Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 19.334

YÜZ ÖLÇÜMÜ 326km2

İLAksaray

TELEFON KODU 0 382

PLAKA KODU 68

OTOGAR SAYISI 1

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Gülağaç Rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 15 Rota

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Gülağaç Otogarları

Gülağaç Otobüs Kalkış-Varış Noktası

Gülağaç Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Gülağaç, Aksaray’ın ilçelerinden bir tanesidir. Anadolu’daki ilk yerleşim bölgelerinden bir tanesidir. Obilet.com üzerinden Gülağaç otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek ilçedeki güzellikleri keşfedebilirsiniz.

Gülağaç otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden tüm detaylarıyla görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Gülağaç otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Gülağaç’ta nereler gezilir?

Gülağaç, eski yerleşim yerlerinden biri olduğu için tarihi dokusu ile ön plana çıkmaktadır. Kalkolik Çağ’dan beri yerleşim alanı olarak kullanılan Güvercinkaya Yerleşkesi ilk görmeniz gereken yerdir.

Kızılkaya Köyü’nde bulunan ve volkanik Kapadokya olarak bilinen Aşıklı Höyük’ü de mutlaka görmelisiniz. Aynı köyde bulunan Musular Höyük de görülmesi gereken bir antik dönem yerleşkesidir.

Saraltı Yer Altı Şehri, Çukurören Yer Altı Şehri ve Krater Gölü görülecek yerler listesinde bulunmaktadır.

Gülağaç’ta ne yenir?

Gülağaç’a gelince mutlaka yemeniz gereken yemekler arasında katıklı aş, soğanlama, dolma mantı ve kuskus pilavı yer almaktadır.

Gülağaç’ta nerede kalınır?

İlçede bulunan konaklama tesisleri otellerden ve öğretmenevinden oluşmaktadır. Bütçe ve imkanınıza uygun bulduğunuz tesislerden birinde konaklayabilirsiniz.

Gülağaç, sahip olduğu köklü tarihi ve güzellikleriyle görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alıp yola çıkabilirsiniz.

Gülağaç Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

Gülağaç Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

En Çok Tercih Edilen Gülağaç Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Gülağaç Otobüs Bileti Almak için Gülağaç Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Gülağaç Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
İzmit (Kocaeli) - Gülağaç 70,00 TL
İstanbul - Gülağaç 95,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar