Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Erikli Otobüs Bileti

OTOBÜS BİLETİ BUL

Erikli Hakkında Bilgi

İLEdirne

TELEFON KODU 0 284

PLAKA KODU 22

OTOGAR SAYISI 1

Erikli Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Erikli, Saroz Körfezi’nde konumlanmış keyifli ve sakin bir tatil beldesidir. Özellikle Marmara Bölgesi’nde yaşayanların kaçamak noktası olan ilçeye çok sayda ziyaretçi gelmektedir. Bu ziyaretçiler arasına girmek isterseniz, obilet.com üzerinden Erikli otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Erikli otobüs seferleri pek seyahat firması tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların hepsini ve seferlerini detaylı şekilde obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmayı bulabilirsiniz. Böylece dilediğiniz firmadan hızlı bir şekilde Erikli otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Erikli’de nereler gezilir?

Erikli daha çok deniz tatili için tercih edilen bir yerdir. Halka açık plajlarından deniz girebilirsiniz.

Tuz Gölü’ne gidip burada yaşayan flamingoları gözlemleyebilirsiniz.

Dalış yapmak isterseniz, İbrice Limanı’na giderek su altı dünyasını keşfedebilirsiniz.

Erikli’de ne yenir?

Erikli’de spesifik olarak yenmesi gereken bir yemek yoktur. Mevsimine göre balık çeşitlerinden tadabilirsiniz. Ayrıca, her yörenin mutfağından farklı örnekler bulmak da mümkündür. Köy kahvaltılarından da kendinizi mahrum bırakmamalısınız.

Erikli’de nerede kalınır?

Tatil ve yazlıkçı mekanı olan Erikli’de konaklama seçeneği ev kiralama üzerinedir. Günlük, haftalık ya da aylık periyodlarla ev tutabilir ya da küçük otellerde konaklayabilirsiniz.

Erikli, Marmara’nın kirlenmemiş noktalarından biridir. Sessiz, sakin ve keyifli bir tatil için tercih edebilirsiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak yola çıkabilirsiniz.

Erikli Otogarları

Erikli Otobüs Terminali

Erikli Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

Erikli Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

Seçiniz
Geçmiş Aramalar