Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Demre Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Demre Hakkında Bilgi

NÜFUS 26.180

YÜZ ÖLÇÜMÜ 329km2

İLAntalya

TELEFON KODU 0 242

PLAKA KODU 07

OTOGAR SAYISI 2

Demre Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Demre, Antalya’nın ilçelerinden bir tanesidir. Turistik açıdan pek çok yapı ve alana sahip olduğu için ziyaretçisi de oldukça fazladır. Obilet.com üzerinden Demre otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Demre otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçip Demre otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Demre’de nereler gezilir?

Demre’de tarihi ve doğal açıdan ilgi çekici pek çok yapı bulunmaktadır. Noel Baba Kilisesi, Myra, Andreake ve Simena antik kentleri mutlaka gezmelisiniz. Deniz keyfi yapmayı da ihmal etmeyin.

Demre’de ne yenir?

Akdeniz mutfağı hakimiyetindeki ilçede çeşitli balık türleri ve yöresel otlu yemeklerden bol bol yemelisiniz.

Demre’de nerede kalınır?

Demre turistik bir ilçe olduğu için konaklama seçenekleri de geniştir. Otel, pansiyon ve çadır kurma seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Antalya’ya geldiğinizde Demre’ye mutlaka uğramalısınız. Antik kentleri gezmekten keyif alan herkesin ilgisini çekecektir. Obilet.com üzerinden biletinizi satın alarak tatilinizi planlayabilirsiniz.

Demre Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

Seçiniz
Geçmiş Aramalar