Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Çayırlı Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Çayırlı Hakkında Bilgi

NÜFUS 8.980

YÜZ ÖLÇÜMÜ 1.062km2

İLAnkara

TELEFON KODU 0 312

PLAKA KODU 06

OTOGAR SAYISI 1

Çayırlı Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Çayırlı, Erzincan’ın en özel ve eski ilçelerinden biridir. Erzincan’a yolunuz düşerse, havasını solumanız tavsiye edilir. Seyahat listenize almak isterseniz, obilet.com üzerinden Çayırlı otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Çayırlı otobüs seferleri yalnızca yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Hatta özelliklerini detaylı şekilde görüntüleyebilir, aralarında fiyat karşılaştırması da yapabilirsiniz. Böylelikle firmaların içinde kendinize en uygun olanını seçerek Çayırlı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Çayırlı’da nereler gezilir?

Çayırlı oldukça eski bir yerleşim yeridir ama gezilecek çok yeri yoktur. Erzincan’a gittiğinizde uğrayabilir, yemek yiyebilir, sakinliğin tadını çıkarabilirsiniz. Doğal güzellikleri ve havasıyla hoşunuza gidecek bir yerdir.

İlçeye bağlı olan köyleri gezebilirsiniz. Balıklı Köyü ve Yeşilyaka Köyü gezilmeye değer küçük ve tatlı köylerdir. Buralarda gezebilir, doğasının keyfini sürebilirsiniz.

Çayırlı’da ne yenir?

Çayırlı’da ağırlıklı olarak et yemekleri tüketilmektedir. Etleri özellikle lezzetli olduğu için her çeşidini mutlaka tatmalısınız.

Çayırlı’da nerede kalınır?

İlçe oldukça küçük olduğu için konaklama imkanları da kısıtlıdır. Birkaç tane küçük otel ve öğretmenevini konaklama için tercih edebilirsiniz. Her bütçeye uygundur ve imkanları da ortalama seviyededir.

Çayırlı, dağların eteğinde bulunan ve sevimli köyleriyle ön plana çeken bir yerdir. Tarihi açıdan yapılaşması çok eskiye dayandığı için genel havası da oldukça etkileyicidir. Doğası ve yapısıyla buraları görmek isterseniz, obilet.com üzerinden otobüs seferlerine bakarak seyahatinizi planlayabilirsiniz.

Çayırlı Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

Seçiniz
Geçmiş Aramalar