Bozdoğan Otobüs Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Komisyon Yok, Ücretsiz
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
İki Dakikada
Biletini Al
İptal Edilen Bilete
Kesintisiz İade

Bozdoğan Hakkında Bilgi

NÜFUS 34.237
YÜZ ÖLÇÜMÜ 859 km²
İL Aydın
TELEFON KODU 0 256
PLAKA KODU 09
OTOGAR SAYISI 1

Bozdoğan Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Aydın’ın şirin ilçelerinden biridir Bozdoğan. Küçücük bir yerdir ama gezerken keyif vermektedir. Obilet.com üzerinden Bozdoğan otobüs bileti satın alarak bu güzelliği keşfedebilirsiniz.

Bozdoğan otobüs seferleri çoğunlukla yerel firmalar tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden görme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun firmayı seçebilirsiniz. Böylece Bozdoğan otobüs biletinizi ekonomik olarak satın alabilirsiniz.

Bozdoğan’da nereler gezilir?

Bozdoğan’ın genel havası modern ve sevimlidir. Her sokağını, her köşesini gezebilirsiniz. Yapısal olarak görülmesi gereken tek bir yer vardır: Körteke Kalesi. M.Ö. 5.yüzyıla kadar uzanan bir geçmişi bulunmaktadır.

Bozdoğan’da ne yenir?

Bozdoğan’a gelip de pide yemeden dönmek olmaz. Peynirli, tahinli, kıymalı, pastırmalı ve çörek stilinde yapılan pideleri muazzam lezzettedirler. Oğlak kebabını da tatmayı ihmal etmeyin.

Bozdoğan’da nerede kalınır?

Bozdoğan konaklama açısından kısıtlı imkanlara sahiptir. Öğretmenevinde konaklayabilir ya da günü birlik geziye gelebilirsiniz.

Pidesini yemek için mutlaka yolunuzu düşürmeniz gereken Bozdoğan’a gitmek için obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

)

Bozdoğan Otogarları

Bozdoğan Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

Bozdoğan Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları