Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Bozdoğan Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 34.237

YÜZ ÖLÇÜMÜ 859km2

İLAydın

TELEFON KODU 0 256

PLAKA KODU 09

OTOGAR SAYISI 1

oBilet kullanıcılarının en çok tercih ettiği 15 rota

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Bozdoğan Otogarları

Bozdoğan Otobüs Terminali

Bozdoğan Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Aydın’ın şirin ilçelerinden biridir Bozdoğan. Küçücük bir yerdir ama gezerken keyif vermektedir. Obilet.com üzerinden Bozdoğan otobüs bileti satın alarak bu güzelliği keşfedebilirsiniz.

Bozdoğan otobüs seferleri çoğunlukla yerel firmalar tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden görme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun firmayı seçebilirsiniz. Böylece Bozdoğan otobüs biletinizi ekonomik olarak satın alabilirsiniz.

Bozdoğan’da nereler gezilir?

Bozdoğan’ın genel havası modern ve sevimlidir. Her sokağını, her köşesini gezebilirsiniz. Yapısal olarak görülmesi gereken tek bir yer vardır: Körteke Kalesi. M.Ö. 5.yüzyıla kadar uzanan bir geçmişi bulunmaktadır.

Bozdoğan’da ne yenir?

Bozdoğan’a gelip de pide yemeden dönmek olmaz. Peynirli, tahinli, kıymalı, pastırmalı ve çörek stilinde yapılan pideleri muazzam lezzettedirler. Oğlak kebabını da tatmayı ihmal etmeyin.

Bozdoğan’da nerede kalınır?

Bozdoğan konaklama açısından kısıtlı imkanlara sahiptir. Öğretmenevinde konaklayabilir ya da günü birlik geziye gelebilirsiniz.

Pidesini yemek için mutlaka yolunuzu düşürmeniz gereken Bozdoğan’a gitmek için obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Seçiniz
Geçmiş Aramalar
;