Beypazarı Otobüs Bileti

Beypazarı Hakkında Bilgi

NÜFUS 47.582
YÜZ ÖLÇÜMÜ 1.697 km²
İL Ankara
TELEFON KODU 0 312
PLAKA KODU 06
OTOGAR SAYISI 1

Beypazarı Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Beypazarı, Ankara’nın turistik yerlerinden biridir. Beypazarı kurusu ile meşhur olan bu ilçe, oldukça özel bir yerdir. Obilet.com üzerinden Beypazarı otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Beypazarı otobüs seferleri pek çok seyahat firması tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı özellikleriyle görme imkanına sahipsiniz. Firmaların arasında fiyat ve özellik kıyaslamaları yapabilirsiniz. Bu kıyaslama sonucunda uygun bulduğunuz firmadan Beypazarı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Beypazarı’nda nereler gezilir?

Beypazarı’nda mimari ve tarihi açıdan görülecek çok özel yerler vardır. Beypazarı Yaşayan Müze’ye gidip ilçenin tarihini öğrenebilir, Beypazarı konaklarıyla dolu sokaklarda zaman yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Suluhan Camii’ni görmeyi ihmal etmeyin.

Eğriova Yaylası, Boğazkesen Kümbeti, İnönü Vadisi, Alaaddin Sokak ve Beypazarı Hıdırlık Tepesi’ne giderek ilçenin tarihi ve doğal güzelliklerinin tadını çıkarmalısınız.

Beypazarı’nda ne yenir?

Beypazarı kurusu, ilçenin meşhur yiyeceğidir; tadına bakmalı hatta evinize de almalısınız. Ayrıca, burada yetiştirilen önemli sebze havuçtur. Havuç suyu, havuç lokumu ve havuç reçeli yemeden dönmeyin.

Yöresel lezzetler arasında; Beypazarı güveci, Beypazarı dolması, Beypazarı baklavası ve höşmerim bulunmaktadır. Bunlardan mutlaka tatmalısınız.

Beypazarı’nda nerede kalınır?

Beypazarı’nda konaklama seçenekleri oldukça geniştir. Tarihi Beypazarı evlerinden otele çevrilen yapılarda konaklayabilirsiniz. İlçede bulunan öğretmenevini de tercih edebilirsiniz.

Beypazarı, tarihi evleri ve lezzetli yemekleriyle mutlaka görmeniz gereken özel bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak Beypazarı tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Beypazarı Otogarları

Beypazarı Otogarı 06730 Beypazarı/Ankara


Beypazarı Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet’ten alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız

Beypazarı Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet’ten alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız

Beypazarı Otelleri

obilet kullanıcılarının Beypazarı üzerinden En Çok Seyahat Ettiği 3 Durak

bus