Balya Otobüs Bileti

Balya Hakkında Bilgi

NÜFUS 13.648
YÜZ ÖLÇÜMÜ 797 km²
İL Balıkesir
TELEFON KODU 0 266
PLAKA KODU 10
OTOGAR SAYISI 1

Balya Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Balya, Balıkesir’in nüfusu az ilçelerinden bir tanesidir. Kaplıcalarıyla meşhur bir yerdir. Obilet.com üzerinden Balya otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Balya otobüs seferleri sadece yere seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz firmadan Balya otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Balya’da nereler gezilir?

Balya’nın kendine has bir havası vardır. Genel olarak gezip keşfetmenin yan sıra, burada mutlaka görmeniz gereken yer Kadıköy Kalesi harabeleridir.

Balya’yı meşhur eden esas yer ise kaplıcalarıdır. Ilıca Şifa Kaplıcaları pek çok hastalığa iyi gelen şifalı sularıyla ziyaretçi toplamaktadır.

Balya’da ne yenir?

Balıkesir’in klasik yemeklerinden bol bol tadabilirsiniz. Ayrıca, tereyağı ve üzümüyle meşhurdur. Mutlaka yemeli ve satın almalısınız. Hayvancılık geliştiği için et yemeklerinden tatmadan dönmeyin.

Balya’da nerede kalınır?

Küçük bir ilçe olduğu için konaklama seçenekleri kısıtlıdır. İlçe merkezinde öğretmenevi, kaplıca alanında termal tesis bulunmaktadır.

Balya, kaplıcalarından şifa bulacağınız güzel bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alıp yola çıkabilirsiniz.

Balya Otogarları

Balya Otogarı Koca Cami, Gönen Cd. No:20, 10840 Balya/Balıkesir


Balya Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet’ten alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız

Balya Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet’ten alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız

obilet kullanıcılarının Balya üzerinden En Çok Seyahat Ettiği 1 Durak

bus