Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Balya Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Balya Hakkında Bilgi

NÜFUS 13.648

YÜZ ÖLÇÜMÜ 797km2

İLBalıkesir

TELEFON KODU 0 266

PLAKA KODU 10

OTOGAR SAYISI 1

Balya Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Balya, Balıkesir’in nüfusu en az ilçelerinden bir tanesidir. Kaplıcalarıyla meşhur bir yerdir. Obilet.com üzerinden Balya otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Balya otobüs seferleri sadece yere seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz firmadan Balya otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Balya’da nereler gezilir?

Balya’nın kendine has bir havası vardır. Genel olarak gezip keşfetmenin yan sıra, burada mutlaka görmeniz gereken yer Kadıköy Kalesi harabeleridir.

Balya’yı meşhur eden esas yer ise kaplıcalarıdır. Ilıca Şifa Kaplıcaları pek çok hastalığa iyi gelen şifalı sularıyla ziyaretçi toplamaktadır.

Balya’da ne yenir?

Balıkesir’in klasik yemeklerinden bol bol tadabilirsiniz. Ayrıca, tereyağı ve üzümüyle meşhurdur. Mutlaka yemeli ve satın almalısınız. Hayvancılık geliştiği için et yemeklerinden tatmadan dönmeyin.

Balya’da nerede kalınır?

Küçük bir ilçe olduğu için konaklama seçenekleri kısıtlıdır. İlçe merkezinde öğretmenevi, kaplıca alanında termal tesis bulunmaktadır.

Balya, kaplıcalarından şifa bulacağınız güzel bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alıp yola çıkabilirsiniz.

Balya Otogarları

Balya Otogarı 10840 Balya/Balıkesir
Seçiniz
Geçmiş Aramalar