Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Balıklıçeşme Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Balıklıçeşme Hakkında Bilgi

İLÇanakkale

TELEFON KODU 0 286

PLAKA KODU 17

OTOGAR SAYISI 1

Balıklıçeşme Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Balıklıçeşme, Çanakkale’nin Biga ilçesine bağlı olan küçük bir köydür. Yerleşim yeri olarak kullanılması da oldukça eskiye dayanmaktadır. Obilet.com üzerinden Balıklıçeşme otobüs bileti satın alarak bu köyü keşfedebilirsiniz.

Balıklıçeşme otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylarıyla görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçip Balıklıçeşme otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Balıklıçeşme’de nereler gezilir?

Balıklıçeşme’de gezilebilecek turistik mekan sayısı neredeyse yok gibidir. Köyün kendine has güzelliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Bir de burada bulunan Parion Antik Kenti’ni gezebilirsiniz. Bunu yanı sıra, Biga’nın merkezine doğru gidip ilçeyi gezebilirsiniz.

Balıklıçeşme’de ne yenir?

Domatesin ve pirincin en lezzetlisinin yetiştiği Biga ilçesinde bunlardan yemeden dönmeyin. Ayrıca bol bol balık yemeyi de ihmal etmeyin.

Balıklıçeşme’de nerede kalınır?

Balıklıçeşme’de konaklama yapabileceğiniz küçük tesisler bulunmaktadır. Pansiyon ve otellerden herhangi birinde konaklayabilirsiniz. Ayrıca Biga’da kalıp Balıklıçeşme’ye günübirlik gezmeye gidebilirsiniz.

Balıklıçeşme’ye mutlaka uğrayıp kendine has güzelliğinin tadını çıkarın. Obilet.com üzerinden biletinizi alarak tatile çıkabilirsiniz.

Balıklıçeşme Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

Seçiniz
Geçmiş Aramalar