Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Akkuş Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Akkuş Hakkında Bilgi

NÜFUS 23.064

YÜZ ÖLÇÜMÜ 697km2

İLOrdu

TELEFON KODU 0 452

PLAKA KODU 52

OTOGAR SAYISI 1

Akkuş Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Akkuş, Ordu’nun ilçelerinden bir tanesidir. Doğal güzelliklerle dolu, her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan sevimli bir yerdir. Bu güzellikleri yakından görmek isteyenler obillet.com üzerinden Akkuş otobüs bileti satın alma işlemlerini halledebilirler.

Akkuş otobüs seferleri düzenleyen firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bunların hepsini obilet.com üzerinden tüm detaylarıyla görebilirsiniz. Bu firmaların arasında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçerek Akkuş otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Akkuş’ta nereler gezilir?

Akkuş her mevsim ayrı güzelliğe sahip muazzam bir yerdir. Ağustos ayında bile kar görülen Argan Yaylası mutlaka gidip görmeniz gereken özel bir yerdir.

İlçe yakınında bulunan Ünye’ye gidip denize girerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Akkuş’ta pek çok hastalığa şifa veren özel bir kaynak suları vardır. Bunlardan da bol bol içebilir hatta evinize de götürebilirsiniz.

Akkuş’ta ne yenir?

Karadeniz’de olmanın etkilerinden yararlanarak bol bol balık yemelisiniz. Balığın yanı sıra; mıhlama, pazı yemekleri, karalahana yemekleri ve pide yemeden dönmeyin.

Akkuş’ta nerede kalınır?

Akkuş’un konaklama tesisleri oldukça kısıtlıdır. Öğretmenevi, butik otel ya da çadır kurma seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Akkuş’un yazın ve kışın ayrı güzellikte bir yerdir. Bu güzellikleri görüp keşfetmek için obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Akkuş Otogarları

Akkuş Otogarı İstiklal Cad. No:59,Akkuş/Ordu
Seçiniz
Geçmiş Aramalar