Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Akköy (Aydın) Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 2.707

İLAydın

TELEFON KODU 0 256

PLAKA KODU 09

OTOGAR SAYISI 1

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Akköy (Aydın) Rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 15 Rota

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Akköy (Aydın) Otogarları

Akköy Otobus Kalkış-Varış Noktası

Akköy (Aydın) Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Akköy, Didim’e bağlı küçük ve sevimli bir köydür. Didim tarafına geldiğinizde mutlaka uğramanız gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden Akköy otobüs bileti satın alıp yola çıkabilirsiniz.

Akköy otobüs seferleri yerel firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu firmaları obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Firmalar arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilir, kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Bu şekilde en ekonomik Akköy otobüs biletini satın alabilirsiniz.

Akköy’de nereler gezilir?

Akköy, Didim’e bağlı ve Milet Şehri’ne yakın bir köydür. Taş evler ve sokaklarla süslenmiş eski bir köydür. Az nüfuslu ve keyifli bir yerdir.

Milet Harabeleri’ne yakın olduğu için buralara gelmişken, harabeleri de mutlaka gezmelisiniz. El değmemiş, güzelliği bozulmamış, balık tutabileceğiniz küçük koylara sahip ve doğal güzellikleriyle insanı etkileyen özel bir yerdir.

Akköy’de ne yenir?

Balıkçılığın ve tarım faaliyetlerinin yaygın olduğu bu köyde, bol bol balık ve Ege otlarından yemelisiniz.

Akköy’de nerede kalınır?

Akköy, küçük bir yerleşim alanı olduğu için konaklama imkanı bulunmamaktadır. Didim’de konaklayıp buraya gezmeye gelebilirsiniz.

Akköy’e gitmek için obilet.com üzerinden biletinizi alıp seyahatinizi planlayabilirsiniz.

Akköy (Aydın) Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

En Çok Tercih Edilen Akköy (Aydın) Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Akköy (Aydın) Otobüs Bileti Almak için Akköy (Aydın) Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Akköy (Aydın) Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
İzmir - Akköy (Aydın) 25,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar