Otobüs Bileti Kampanyaları

Yapı Kredi World Mobil'e Özel Toplam 150 TL'ye Varan Worldpuan

Yapı Kredi World Mobil'e Özel Toplam 150 TL'ye Varan Worldpuan

Bitti
Yapı Kredi World Mobil'e Özel, obilet.com'dan Yapacağınız Harcamalarda Toplam 150 TL'ye Varan Worldpuan Kazanma Fırsatını Kaçırmayın.

Kampanya Kuralları ve Koşulları

Kampanya 1-28 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Seyahat sektöründeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar dahildir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde yapılacak harcamalar dahildir.

Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.

Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri harcamanın ilki kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 150 TL Worldpuan kazanabilir.

Kampanya kapsamında tek seferde yapılan her 2.000 TL ve üzeri alışverişe 75 TL toplamda 150 TL Worldpuan kazanılacaktır.

Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 8 Mart 2022 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 8 Nisan 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 9 Nisan 2022'de geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 8 Mart 2022 tarihinde yüklenecektir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 8 Nisan 2022’dir. Kullanılmayan puanlar 9 Nisan 2022'de geri alınacaktır.

Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için SEYAHAT yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454'e göndermeleri gerekmektedir.

Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.

World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir. SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.

Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.

Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.

Yapı Kredi ve obilet kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcardlar işlem verileriniz, 1-28 Şubat 2022 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası ve Obilet kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

bus