Otobüs Bileti Kampanyaları

World Mobil'e Özel Otobüs Bileti Alımlarında Worldpuan Hediye Kampanyası

World Mobil'e Özel Otobüs Bileti Alımlarında Worldpuan Hediye Kampanyası

Bitti
World Mobil’e özel obilet.com ve obilet Mobil Uygulaması’nda otobüs bileti alımlarında toplam 200 TL ve üzeri alışverişe 20 TL Worldpuan!
World Mobil kampanyası kapsamında 02 Mart- 17 Mart 2020 tarihleri arasında obilet.com ve obilet Mobil Uygulaması’ndan yapılacak otobüs bilet alımlarında peşin veya taksitli toplam 200 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL Worldpuan kazanılmaktadır.

Kampanya Kuralları ve Koşulları

Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.

Kampanyaya Sakarya Vib Turizm ve Metro Turizm otobüs bilet alımları dahil değildir.

Kazanılan puanlar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.

Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir.

World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 25 Mart 2020 tarihine kadar yüklenecektir.

Puanların son kullanım tarihi 06 Nisan 2020’dir. Kullanılmayan puanlar 07 Nisan 2020'de geri alınacaktır.

Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Kayıtlı kartlarla Masterpass ödeme altyapısı üzerinden yapılan işlemler kampanya kapsamına girmemektedir.

Birden fazla bilet alarak kampanyaya katılım gerçekleştirebilirsiniz. Aldığınız biletlerin toplamının en az 200 TL tutarında olması gerekmektedir.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve OBİLET BİLİŞİM SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

bus