Otobüs Bileti Kampanyaları

VakıfBank Worldcard Kampanyası

VakıfBank Worldcard Kampanyası

Bitti
Vakıfbank Worldcard'a özel obilet.com ve obilet Mobil Uygulaması’nda  tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri otobüs bileti alımlarına 20 TL Worldpuan Hediye!
VakıfBank Worldcard kampanyasına 3 Mart 2021 - 31 Mart 2021 tarihleri arasında katılım sağlanabilir.

Kampanya Kuralları ve Koşulları

VakıfBank Worldcard'a özel obilet.com ve obilet Mobil Uygulaması’nda  tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri otobüs bileti alımlarına 20 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanyaya uçak bileti satın alımları dahil değildir. Kampanya sadece otobüs bileti satışlarında geçerlidir.

Metro Turizm, Kale Seyahat, Lüks Artvin Seyahat, Sakarya Vib Turizm, Düzce Güven Seyahat firmaları kampanya dahilinde değildir.

Kampanya bireysel müşteriler için geçerlidir. Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 20 TL Worldpuan kazanabilir.

BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri, kampanyaya dahil değildir.

Worldcard puan değerleri nakit para değerine çevrilemez ve kullanılamaz.

Vakıfbank A.Ş. ve obilet Bilişim Sistemleri A.Ş tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

bus