Otobüs Bileti Kampanyaları

obilet'te Komisyon Yok!
İptal edilen bilete Kesintisiz iade
En Güvenli Ödeme
Usta Dönerci Kampanyası

Usta Dönerci Kampanyası

Devam Ediyor
obilet.com ve Usta Dönerci & Tıkla Gelsin güçlerini birleştirdi; yolculuğa lezzet kattı.
obilet.com Kullanıcılarına Özel, Usta Dönerci restoranlarında Ekmek Arası Tavuk Döner, Köfte Ekmek, Orta Boy 2 Adet Coca-Cola®, Büyük Boy Patates Kızartması 121,00₺ yerine 110,00₺. Online sipariş vermek isteyen obilet.com kullanıcıları için ise Tıkla Gelsin üzerinden Ekmek Arası Tavuk Döner, Köfte Ekmek, 1 lt. Coca-Cola®, Büyük Boy Patates Kızartması ise 130,00₺ yerine sadece 115,00₺.

Kampanya Kuralları ve Koşulları

Kampanya 1 Temmuz - 30 Haziran 2023 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya katılım için gerekli olan kod, obilet.com'dan alınan her otobüs ve uçak bileti için kullanıcıya özel olarak oluşturulur ve kullanıcının bilet alımı sırasında kullandığı cep telefonuna SMS olarak gönderilir.

Tek kullanımlık kampanya kodu, 30.06.2023 tarihine kadar Usta Dönerci Havalimanı ve mobil restoranlar haricindeki tüm Usta Dönerci restoranlarında ya da Tıkla Gelsin web sitesi ve uygulamasında kullanılabilir.

Kampanya kodu tek kullanımlıktır.

Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz ve tek bir alışveriş için geçerlidir.

Kampanya kuponunun kaybolmasından Usta Dönerci® / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş., Ata Express ve obilet Bilişim Sistemleri A.Ş sorumlu tutulamaz.

Kampanya 1.000.000 adet kod ile sınırlıdır.

Siparişin iptal olması durumunda kampanya kodu kullanılmış sayılır.

Kampanyayı Nasıl Kullanabilirim?

Tek kullanımlık kampanya kodu, 30.06.2023 tarihine kadar Usta Dönerci Havalimanı ve mobil restoranlar haricindeki tüm Usta Dönerci restoranlarında ya da Tıkla Gelsin web sitesi ve uygulamasında kullanılabilir.

Kullanıcılar, Usta Dönerci restoranlarından veya Tıkla Gelsin web sitesi ve uygulaması olmak üzere, birinden sadece bir kere yararlanabilir.

Kampanya Koduna Nereden Ulaşabilirim?

Kampanya kodlarına mobil uygulamadan bileti satın alırken yazılan e-mail adresiyle üyelik girişi yaptıktan sonra Hesabım>Kampanyalarım bölümünden ulaşılabilirsiniz.

Diğer Detaylar;

Tek kullanımlık kampanya kuponu ile satın alınan kampanya menüsü Usta Dönerci restoranlarında 121,00₺ yerine 110,00₺.

Online sipariş vermek isteyen obilet.com kullanıcıları için ise Tıkla Gelsin web sitesi ve uygulamasında Ekmek Arası Tavuk Döner, Köfte Ekmek, 1 lt. Coca-Cola®, Büyük Boy Patates Kızartması ise 130,00₺ yerine sadece 115,00₺.

Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir.

TAB Gıda, obilet Bilişim Sistemleri A.Ş ve Ata Express'in önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Resmi kurumların düzenlemeleri doğrultusunda restoranların servis şekilleri değişiklik gösterebilir ya da belli bir servis şekli durdurulabilir.

TM ve ©️ 2022 Usta Dönerci. Tüm hakları saklıdır. TAB Gıda, Usta Dönerci® markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

Ata Express, Tıkla Gelsin® uygulama ve markasının tek hak sahibidir.