Otobüs Bileti Kampanyaları

obilet'te Komisyon Yok!
Kesintisiz iade İptal edilen bilete
Güvenli Ödeme
Popeyes Kampanyası

Popeyes Kampanyası

Devam Ediyor
Obilet ve Popeyes & Tıkla Gelsin güçlerini birleştirdi; yolculuğa lezzet kattı.
Obilet Kullanıcılarına Özel, Popeyes'te Tavuk Burger, 10'lu nugget, Büyük Boy Patates, İki Tane Orta Boy Coca-Cola® 169,00₺ yerine 135,00₺. Online sipariş vermek isteyen obilet kullanıcıları için ise Tıkla Gelsin ile Tavuk Burger, 10'lu nugget, Büyük Boy Patates, 1 lt. Coca-Cola® menü 162,00₺ yerine 145,00₺.

Kampanya Kuralları ve Koşulları

Kampanyaya katılım için gerekli olan kod, obilet'ten alınan her otobüs ve uçak bileti için kullanıcıya özel olarak oluşturulur ve obilet mobil uygulamasında kampanyalarım bölümünden “Kupon Al” butonuna tıklayarak temin edilir.

Popeyes için kampanya kuponu 31.12.2023 tarihine kadar havalimanı ve mobil restoranlar haricindeki tüm Popeyes® restoranlarında kullanılabilir. Tıkla Gelsin kuponu 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir.

Tek kullanımlık kampanya kuponu ile satın alınan kampanya menüsü Popeyes restoranlarında Tavuk Burger, 10'lu nugget, Büyük Boy Patates, İki Tane Orta Boy Coca-Cola® 169,00₺ yerine 135,00₺. Online sipariş vermek isteyen obile kullanıcıları için ise Tıkla Gelsin üzerinden; Tavuk Burger, 10'lu nugget, Büyük Boy Patates, 1 lt. Coca-Cola® menü 162,00₺ yerine 145,00₺ yararlanabilir.

Tek kullanımlık kampanya kodu, Popeyes restoranlarında ya da Tıkla Gelsin web sitesi ve uygulamasında kullanılabilir. Kullanıcılar, Popeyes restoranlarından veya Tıkla Gelsin web sitesi ve uygulaması olmak üzere, birinden sadece bir kere yararlanabilir.

Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir.

Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz ve tek bir alışveriş için geçerlidir. Kampanya kodu tek kullanımlıktır.

Kampanya kuponunun kaybolmasından Popeyes® / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş., Ata Express ve obilet Bilişim Sistemleri A.Ş sorumlu tutulamaz.

Kampanya 1.000.000 adet kod ile sınırlıdır.

TAB Gıda, obilet Bilişim Sistemleri A.Ş ve Ata Express'in önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Resmi kurumların düzenlemeleri doğrultusunda restoranların servis şekilleri değişiklik gösterebilir ya da belli bir servis şekli durdurulabilir.

©️ 2022 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes®️ markası ve ambleminin tek hak sahibidir. 2022 TAB Gıda San. ve Tic A.Ş. tüm hakları saklıdır. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

Ata Express, Tıkla Gelsin® uygulama ve markasının tek hak sahibidir.

bus