Otobüs Bileti Kampanyaları

obilet'te Komisyon Yok!
İptal edilen bilete Kesintisiz iade
En Güvenli Ödeme
obilet.com ile Paraf'ta 60 TL’ye varan ParafPara Kazanma Fırsatı!

obilet.com ile Paraf'ta 60 TL’ye varan ParafPara Kazanma Fırsatı!

Bitti
obilet.com'dan 250 TL ve üzeri otobüs veya uçak bileti satın alımlarında 20 TL, toplamda 60 TL ParafPara hediye!

Kampanya Kuralları ve Koşulları

Paraf ile 16 Mart-16Nisan 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılarak Obilet.com’dan farklı günlerde tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL, toplamda 60 TL ParafPara verilecektir.

Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalı ya da bankada kayıtlı cep telefonundan, OBİLET yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.

İlk alışverişin, Paraf Mobil’de kampanyanın “Katıldıklarım” bölümünde izlenmesi sonrasında ya da gelecek onay SMS’i sonrasında yapılması gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri toplamda en fazla 60 TL ParafPara kazanabilir.

Aynı gün içinde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanya dahilindedir.

Kazanılan ParafPara, kazanımın ertesi günü ve kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 30 Mayıs 2022 21:59’a kadar Paraf üye işyerlerinde yapılacak alışverişlerde kullanılabilecektir.

Kullanılmayan ParafPara’lar 31 Mayıs 2022’de geri alınacaktır.

Kampanyaya ilişkin bilgi ve kazanılan ödüller Paraf Mobil’de yer alacak olup, geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.

Kampanya kapsamındaki alışverişlerin iptal/iade edilmesi durumunda verilmiş ödüller geri alınacak, kullanılmış olması durumunda kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.

Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ kampanyaya dahil, HalkCard ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ise dahil değildir.

Kampanya Metro Turizm otobüs bileti ve feribot bileti satın alımlarında geçerli değildir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. ve OBİLET BİLİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Tüm detaylar için https://www.paraf.com.tr/content/parafcard/tr/kampanyalar/e-ticaret/paraf-ile-obiletcomda-60-tlye-varan-parafpara.html adresini ziyaret edebilirsiniz.