Otobüs Bileti Kampanyaları

Paraf ile obilet.com’da 50 TL’ye Varan ParafPara Fırsatı!

Paraf ile obilet.com’da 50 TL’ye Varan ParafPara Fırsatı!

Bitti
obilet.com tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri otobüs bileti alışverişlerine 20 TL ParafPara , 500 TL ve üzeri uçak bileti alışverişlerine 30 TL ParafPara hediye!
Paraf ile obilet.com’dan tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri otobüs bileti alışverişlerine 20 TL ParafPara , 500 TL ve üzeri uçak bileti alışverişlerine 30 TL ParafPara verilecektir.

Kampanya Kuralları ve Koşulları

Kampanya 5-30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan sadece katılım sağlayan müşteriler faydalanacaktır.

Kampanya sadece tek çekim kredi kartları ile yapılan işlemlerde geçerlidir. Taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım için ödeme yapmadan önce ‘OBİLET’ yazıp 3404 ‘e SMS gönderilmesi veya Paraf Mobil uygulamasından HEMEN KATIL butonuna tıklamak gerekmektedir.

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Kampanyaya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.Ödül kazanımına ilişkin bilgi Paraf Mobil’de yer alacak, kazanım SMS’le bildirilecektir.

Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e, KKTCell ve KKTC Telsim operatörlerine ait numaralar ile 3444’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.

Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek 9 Mayıs 2021’e kadar Paraf üye işyerlerinde yapılacak alışverişlerinde kullanılabilecektir.

Parafly, Parafree, Sanal, Ek kart dahil olup ,Paraf Bussines ,Paraf Esnaf, Paraf Kobi, Eczacı Paraf Kobi kartlar, Paraf Debit, Halk Card, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en fazla 50 TL ParafPara kazanabilir. Bir müşteri kampanyadan otobüs bileti için en fazla 1 kere, uçak bileti için en fazla 1 kere olmak üzere toplamda 2 kere faydalanabilir.

İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.

Metro Turizm, Lüks Artvin, Sakarya Vib, Düzce Güven firmaları kampanya dahilinde değildir.

Kazanılan ParafPara’lar 09 Mayıs 2021 tarihine kadar kullanılacak olup, kullanılmayan ParafPara’lar 10 Mayıs 2021 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kısmi iptal/iade durumunda, iptal/iade edilen tutara karşılık gelen indirim de geri alınacaktır.

Geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

Kampanyaya kayıt olunan kartın kayıp, çalıntı veya diğer nedenlerle kapatılması durumunda, kapatılan kart aynı gün içinde yenilenmez ise kampanya kaydı iptal olmaktadır. Kampanya kaydı iptal olduktan sonra yapılan işlemler kampanyaya dahil olmayacaktır.

ParafPara kazanımı sağlanan işlem(ler)in iade/iptal edilmesi durumunda tekrar kazanım sağlanabilmesi için iptal/iade sonrasında tekrar kampanya koşullarına uygun alışveriş yapılması gerekmektedir. Bunun dışındaki alışverişlere istinaden ParafPara kazanımı olmayacaktır.

Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

bus