Otobüs Bileti Kampanyaları

Burger King® ve Tıkla Gelsin 2023 Kampanyası

Burger King® ve Tıkla Gelsin 2023 Kampanyası

Devam Ediyor
Obilet ve Burger King & Tıkla Gelsin güçlerini birleştirdi; yolculuğa lezzet kattı.
obilet Kullanıcılarına Özel, Big King® Jr., King Chicken®, Büyük Boy Patates ve 2 Orta Boy Coca-Cola® sadece 245,00₺. Online sipariş vermek isteyen obilet kullanıcıları için ise Tıkla Gelsin kampanyası; Big King® Jr., King Chicken®, Büyük Boy Patates ve 1 lt. Coca-Cola® menü ise sadece 250,00₺.

Kampanya Kuralları ve Koşulları

Kampanyaya katılım için gerekli olan kod, obilet'ten alınan her otobüs ve uçak bileti için kullanıcıya özel olarak oluşturulur ve obilet mobil uygulamasında kampanyalarım bölümünden “Kupon Al” butonuna tıklayarak temin edilir.

Burger King için kampanya kuponu 30 Haziran 2024 tarihine kadar havalimanı ve mobil restoranlar haricindeki tüm Burger King® restoranlarında kullanılabilir. Tıkla Gelsin kuponu 30 Haziran 2024 tarihine kadar geçerlidir.

Tek kullanımlık kampanya kuponu ile satın alınan kampanya menüsü Burger King restoranlarında sadece 245,00₺. Online sipariş vermek isteyen obilet kullanıcıları için ise Tıkla Gelsin web sitesi ve uygulamasında Big King® Jr., King Chicken®, Büyük Boy Patates ve 1 lt. Coca-Cola® menü ise sadece 250,00₺.

Tek kullanımlık kampanya kodu, Burger King restoranlarında ya da Tıkla Gelsin web sitesi ve uygulamasında kullanılabilir. Kullanıcılar, Burger King restoranlarından veya Tıkla Gelsin web sitesi ve uygulaması olmak üzere, birinden sadece bir kere yararlanabilir.

Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir.

Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz ve tek bir alışveriş için geçerlidir. Kampanya kodu tek kullanımlıktır.

Kampanya kuponunun kaybolmasından Burger King Corporation, Burger King® / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş., Ata Express ve obilet Bilişim Sistemleri A.Ş sorumlu tutulamaz.

Kampanya 1.000.000 adet kod ile sınırlıdır.

TAB Gıda, obilet Bilişim Sistemleri A.Ş ve Ata Express'in önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Resmi kurumların düzenlemeleri doğrultusunda restoranların servis şekilleri değişiklik gösterebilir ya da belli bir servis şekli durdurulabilir.

29.04.2022 ve öncesindeki bir tarihte indirim kuponu alan kullanıcılar, Tıkla Gelsin kampanyasından yararlanamaz.Bu tarihten önce verilen indirim kuponları sadece Burger King restoranlarında geçerli olacaktır.

TM ve ©️ 2022 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

Ata Express, Tıkla Gelsin® uygulama ve markasının tek hak sahibidir.

bus