Otobüs Bileti Kampanyaları

Blogger Yarışması

Blogger Yarışması

Bitti
Hem okuyan hem gezen yazarlar, bu fırsat tam size göre. Bize en güzel seyahat yazılarınızı gönderin, birbirinden özel sürpriz hediyelerimize kavuşun.

obilet.com olarak gezgin üniversiteli yazarlara birbirinden özel hediyeler veriyoruz.

Katılım Şartları

Katılımcının Türkiye'deki üniversitelerin ön lisans ve lisans bölümlerine kayıtlı üniversite öğrencisi olması zorunludur. Yarışmaya yazı gönderirken yazarın öğrenci belgesi veya öğrenci kimlik kartı fotokopisini de iletmesi gerekmektedir. Öğrenci olmayan katılımcılar, ödül kazanmaya hak kazansa dahi hakkını kaybedecektir.Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Her yazar sadece bir adet yazı gönderebilir.

Yazıların uzunluğu 2000 kelimeyi aşmamalı.

Yazı dosyası .pdf uzantısında olmalıdır.

Yazı tamamen özgün olmalı.

Yazının seyahat temalarına uygun bir yazı olması gerekmektedir. Şehir tanıtımı, seçilen şehirde gezilecek yerler, seyahat deneyimleri ve ipuçları gibi eğlenceli, bilgilendirici ve yaratıcı yazılar kabul edilecektir.

Yarışmada dereceye giren 1. kişiye blog.obilet.com adresinde freelance yazarlık teklifi yapılacak, ek olarak istenilen rotalara uçak bileti hediye edilecektir. Uçak biletinin fiyat üst limiti 500 TL'dir.

Yarışmada dereceye giren 2. kişiye istenilen rotalara otobüs bileti hediye edilecektir. Otobüs biletinin fiyat üst limiti 200 TL'dir.

Yarışmada dereceye giren 3. kişiye obilet.com'un özel tasarımı bir seyahat kiti hediye edilecektir.

Yarışmaya katılım blog.obilet.com adresinden gerçekleşecektir. https://obilet.co/RTVRrE linki üzerinden yarışmaya katılım gerçekleşebilir.

obilet.com, yarışma koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Bu yarışmaya katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz.

Kazanılan ödüller devredilemez veya nakde çevrilemez.

bus