Otobüs Bileti Kampanyaları

Bahar Gelince Instagram Filtre Çekilişi

Bahar Gelince Instagram Filtre Çekilişi

Bitti
"Bahar Gelince" isimli Instagram filtremizi dene, hikayende bir arkadaşını etiketle, bizden bahset, çekilişimize hemen katıl!
Sürpriz Hediye Çekilişi! Instagram çekilişimize katılan 2 kişiye sürpriz hediyeler! Çekilişe katılmak için Instagram hesabımızı hemen takip edin.

Katılım Şartları

Çekilişe 9 Nisan 2021-15 Nisan 2021 tarihleri arasında, saat 23.59'a kadar katılım sağlanacaktır. Bu tarihlerden sonra yapılan başvurular, değerlendirmeye alınmayacaktır. Çekilişin sonucu ise obilet.com Instagram sayfası üzerinden duyurulacaktır.

Çekilişte dereceye giren 2 kişiye obilet.com özel hediyesi gönderilecektir.

Katılımcının obilet.com Instagram hesabını takip etmesi gerekmektedir.

Çekilişe katılan kişilerin Instagram profil hesaplarının "herkese açık" olarak görünürlüğünün olması gerekmektedir.

Çekiliş aşamalarında katılımcıların iletecekleri içerikler ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle obilet.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Çekilişin yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım, yazılım ve bunlarla sınırlı olmaksızın benzer problemlerinden obilet.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kazanan talihliye Müşteri Destek Merkezi çalışanlarımız Instagram Direkt Mesaj üzerinden ulaşacaktır. Kazanan talihlinin hediyesi için ilettiği iletişim bilgilerini eksiksiz belirtmeleri gerekmektedir. Verilen bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanabilecek tüm sorunlar sebebiyle hediyenin geç veya hiç ulaşamamasından obilet.com sorumlu tutulamaz.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Çekilişe katılım bir hesap hakkıyla sınırlıdır.

Aynı kişiye ait mail adresine ve Instagram hesabına birden fazla hediye verilmez.

Çekiliş süresince sunulan tüm bilgi ve belgelerin doğruluğu yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

obilet.com, değişen koşul ve şartlar ışığında yarışma koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. obilet.com, 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.

Kazanılan hak devredilemez veya nakde çevrilemez.

obilet.com, katılımcının site kullanımını çekiliş şartlarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

İşbu Instagram çekilişi niteliği gereğince Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar Ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik ile belirlenen kapsamın dışında olup; Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında yürütülmektedir.

Çekilişe katılanlar bu şartnamedeki hükümleri tümüyle kabul etmiş sayılırlar.

bus