Otobüs Bileti Kampanyaları

Axess ile obilet.com’da 50 TL’ye Varan Chip-Para Fırsatı!

Axess ile obilet.com’da 50 TL’ye Varan Chip-Para Fırsatı!

Bitti
obilet.com'da tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri otobüs bileti alışverişlerine 20 TL Chip-Para , 500 TL ve üzeri uçak bileti alışverişlerine 30 TL Chip-Para hediye!
Axess’e özel obilet.com’dan 21 Haziran – 31 Temmuz tarihlerinde tek seferde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri yurtiçi uçak bileti alışverişinde 30 TL, 200 TL ve üzeri otobüs biletlerinde ise 20 TL chip-para imkanı, Hemen katıl!

Kampanya Kuralları ve Koşulları

Axess ile 21 Haziran – 31 Temmuz tarihlerinde Obilet.com’dan tek seferde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri peşin ve taksitli yurt içi uçak bileti alışverişinde 30 TL chip-para, 200 TL ve üzeri kampanyaya katılan otobüs işletmelerine ait otobüs biletlerinde ise 20 TL Chip para imkanı sunulmaktadır.

Kampanya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gereklidir.

Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.

Kampanyada kazanılan chip-paralar obilet.com’da kullanılmamaktadır.

Metro, Lüks Artvin, Düzce Güven firmaları ve yurt dışı uçak biletleri kampanyaya dahil değildir.

Axess Mobilden kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.

Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar chip para kampanyasına dahil değildir.

Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl veya ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla uçak bileti için 30 TL chip-para , otobüs bileti alımlarında 20 TL kazanabilir.

Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamında harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.

İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-paranın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.

Akbank T.A.Ş. ve Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

bus