Otel Kampanyaları

Kolay İptal
Sıfır Komisyon
Yapı Kredi Worldpuan ve Vade Farksız 3 Taksit Kampanyası

Yapı Kredi Worldpuan ve Vade Farksız 3 Taksit Kampanyası

Devam Ediyor
World Mobil’e yapacağınız uçak/otobüs bilet alımları ile otel rezervasyon işlemlerinde 500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın! Ayrıca vade farksız 3 taksit fırsatı!

World Mobil’e özel 22 Şubat -31 Mart 2023 tarihleri arasında obilet.com ve obilet Mobil Uygulaması’ndan tek seferde veya taksitli yapacağınız uçak/otobüs bilet alımları ile otel rezervasyon işlemlerinde 500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın! Ayrıca vade farksız 3 taksit fırsatı!

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya 22 Şubat 2023-31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerlidir. obilet.com ve obilet Mobil Uygulaması'ndan World POS’ları üzerinden tek seferde ya da taksitli 500 TL ve üzeri otobüs/uçak bileti alımları ile otel rezervasyonu işlemlerinde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri otobüs/uçak bileti alımları ile otel rezervasyonu işlemlerinde 100 TL Worldpuan kazanılmaktadır.
 • Kampanya, Worldcard ayrıcalığı ile obilet’ten yapacağınız otobüs/uçak bileti alımları ile otel rezervasyonu işlemlerinizde vade farksız 3 taksit imkanı sunmaktadır.
 • Kampanyaya, Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar dahildir, Yapı Kredi ticari kredi kartları, Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard'lar kampanyaya dahil değildir./li>
 • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir. Kampanya kapsamında yapılacak olan yurt dışı alışverişlerinde maksimum 3 taksit uygulanacaktır.
 • Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya döneminde bilet iade, iptal işlemleri ile otel rezervasyon iptali gibi benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
 • Ek kartlar ile yapılacak harcamalar kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.
 • Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.
 • Kampanya tek seferde yapılacak olan ilk alışverişte geçerli olacaktır ve puan yüklemesi ilk alışverişte sağlanan bareme göre yapılacaktır.
 • Kampanyaya World Mobil Uygulaması üzerinden katılım sağlanabilecektir.
 • World Mobil Uygulaması’ndan kampanyaya katılmak için "Hemen Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Müşterilerin World Mobil Uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
 • Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
 • Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
 • Metro Turizm ve BBBus otobüs firmalarında, feribot bileti satın alımlarında geçerli değildir.
 • Araç kiralama hizmetlerinde geçerli değildir.
 • Kampanya, Masterpass ile yapılan ödemelerde geçerli değildir.
 • Yapı Kredi ve Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Ek Koşullar:

Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Nisan 2023 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan'ların son kullanma tarihi 8 Mayıs 2023’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 9 Mayıs 2023’te geri alınacaktır. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda, puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme

Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir. BDDK tarafından yayınlanan kredi kartları taksit sınırlaması kapsamında, satılan ürünlere göre taksit geçerli olmayabilir veya taksit sayıları değişiklik gösterebilir. Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz, 22 Şubat-31 Mart 2023 tarihleri arasında, bankalara ait sanal POS'lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ("Yapı Kredi") tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni'ni okuyabilirsiniz.

Metni okumak için: https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/haberler/detay/52207

hotel