Lüks Ereğli Turizm Билет за автобус

Lüks Ereğli Turizm

Lüks Ereğli Turizm

 • ФИРМЕН СТАТУС
  Предлага се за продажба
 • СПИРКА
  82 Спирка
 • ОБЩ ЦЕНТЪР
  Konya
 • ДАТА НА OСНОВАВАНЕ
  1996
 • ОСНОВАТЕЛ
  Mehmet Kaya
 • ТОЧКАТА НА ​​KОМПАНИЯТА
  3,4 / 5 Последните 30 дни: 11 Глас Обща Сума: 7759 Глас Как да гласувам?

Относно Lüks Ereğli Turizm

Konya'nın Ereğli ilçesinde kurulan Lüks Ereğli Turizm kurulduğu 1973 yılından beri yolcularına hizmet veriyor. Konya, Karaman, Manavgat, Antalya, Afyon, Eskişehir, İzmir, Bursa, Balıkesir, İstanbul, Aksaray, Ankara, Adana, Tarsus, Mersin, Niğde, Kayseri, Sivas, Erzincan, Erzurum başta olmak üzere ülkemizin birçok şehrine seferler düzenleyen Lüks Ereğli, yenilenen filosuyla yolcularına güvenli ve konforlu bir yolculuk imkanı sunuyor. İşinde uzman kadrosuyla profesyonel hizmet sunan Lüks Ereğli Turizm biletleri hakkında detaylı bilgiyi obilet.com'da bulabilirsiniz.

1993 yılından itibaren ayakta duran ve durmadan büyümeye devam eden Lüks Ereğli Turizm, 1996 yılında Konya, Ereğli, Ankara, Karaman yazıhanelerini kurarak Mercedes-Benz markalı otobüsler ile seferlerine başlamıştır.

Lüks Ereğli Otobüs Firması

En ucuz Lüks Ereğli Turizm otobüs bileti ve seferleri Biletall.com'da!  En ucuz fiyatlarla Lüks Ereğli Turizm biletlerini anında Biletall.com'dan güvenle satın al.

Ereğli'nin başta gelen firmaları arasında bulunan Lüks Ereğli Turizm, rekabetin fiyatla değil hizmet, kalite, teknoloji, güven ve konfor ile olacağını kendilerine ilke edinmişlerdir. Kendilerini ve filosunu sürekli yenileyerek gelişen çağa ayak uydurmaktadır.

Huzur ve mutluluktan ödün vermeyen firma, deneyimli ve hizmet sektöründe uzmanlaşmış personelleri ile siz değerli yolculara en kaliteli hizmetleri vermeye çalışan Lüks Ereğli Turizm; ‘Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı oldu ve olmaya devam edecektir' anlayışıyla hizmetlerine devam edecektir.

Konya'nın Ereğli ilçesinde kurulup ve bu noktadan Türkiye'nin dört bir yanına seferler düzenleyen Lüks Ereğli Turizm, Ereğli merkezli; İstanbul, Adana, Ankara, Bursa, Antalya, Eskişehir, Konya, Sivas gibi birçok noktaya günlük seferler düzenlemektedir. Şehirlerle yetinmeyim eşitli ilçelere de seferler düzenlemektedir.

Lüks Ereğli Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

 1. Kablosuz internet.
 2. Otobüs içi ikramlar.
 3. Tecrübeli ve seçkin çalışan kadrosu.
 4. Rahat koltuklar.
 5. Uydu TV yayını.

Lüks Ereğli Turizm özel Terminalleri

Türkiye'nin birçok il ve ilçede terminal ofisleri bulunsa da ana şube olarak Ereğli Otogarı ve Konya'da bulunan ofisler bilinmektedir. Terminallerde olduğu gibi şehir ve ilçe merkezlerinde de Lüks Ereğli Turizm ofisleri bulunmaktadır.

Lüks Ereğli Turizm Bilet İptal Prosedürü

Bilet iptal işlemleri için numaralı 444 42 42 numaralı telefonu arayarak biletlerinizi iptal edebilirsiniz ve değişiklik yapabilirsiniz. İşlem yapacağınız biletin opsiyon tarihi ve saatinin geçmemiş olmasına dikkat etmelisiniz.

Biletall çağrı hattını 0(850) 360 32 58 numaralı telefondan arayarak istediğiniz işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz gibi; Biletall.com'dan satın almış olduğunuz Lüks Ereğli Turizm biletlerinin işlemlerini Biletall.com menüler alanında bulunan İptal/İade butonundan sefer saatinize 1 saat kalaya kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Lüks Ereğli Turizm Най-често посещавана 77 автогара

Кликнете, за да го видите на картата.

Последни коментари от нашите пътници за Lüks Ereğli Turizm

bus