Voos baratos para Bursa Yenisehir Aeroporto

Nome do aeroporto

Código IATA

Código ICAO

Bursa Yenisehir Aeroporto YEI LTBR
Clique para ver no mapa.

Postagens de blog sobre Bursa

 • 48 Saat 1 Rota: İznik

  4500 yıllık tarihi, 4 devletin başkentliğini yapmış olmanın tecrübesi, doğal güzellikleri ile Bursa’nın nadide ilçelerinden biri olan İznik, bir zamanlar Vatikan’ın kutsal kabul ettiği yerlerden biri. Ayrıca çini konusunda ileri gelen yerlerden olan İznik, yerli yabancı turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği bir bölge. Üstelik bu güzel ilçeyi gezmek için bir haftasonu yeterli. İşte adım adım İznik.

  veja o resto
 • Bursa Osmangazi Şehirler Arası Otobüs Terminali

  2016 Dünya Yaşanabilir Şehirler sıralamasında Dünya’da 28. Türkiye’de ise 1. sırada bulunan Bursa, ülkemizin en kalabalık dördüncü şehri olarak karşımıza çıkıyor. Güney Marmara Bölgesi’nde bulunan şehrin eski ismi Hüdavendigar, Osmanlı Devleti’nin 3. padişahı olan 1. Murat’ın unvanından geliyor. Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olan Bursa, bu sebeple Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş dönemine ait birçok esere ev sahipliği

  veja o resto
 • Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım Rehberi

  Kış turizmi denince akla ilk gelen şehirlerden biri olan Bursa, her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Şehir içi ulaşım ağı ve sistemini günden güne geliştiren ve genişleten Bursa’da en çok kullanılan toplu taşıma araçları arasında minibüs, belediye otobüsü, tramvay, metro, taksi, teleferik, Budo, deniz uçağı ve helitaksiler bulunuyor. Şehrin 7 ayrı ilçesine ulaşım

  veja o resto

Informações sobre Bursa Yenisehir Aeroporto

Um dos métodos de transporte que você pode escolher para ir a Bursa ou viajar de Bursa para diferentes cidades é de avião. A questão do transporte entre o aeroporto e o centro da cidade entra em jogo aqui.

“Como chegar ao Aeroporto de Yenişehir?” Podemos dar a resposta à pergunta explicando-a sob diferentes títulos.

Como chegar ao Aeroporto de Yenişehir de ônibus?

O primeiro método que vem à mente para o transporte entre o aeroporto e o centro da cidade são os ônibus. Como em todas as cidades, há uma linha de ônibus do aeroporto em Bursa. Essas linhas são as seguintes:

Praça da Cidade 80 – Aeroporto

A linha de ônibus mencionada é a única que faz o transporte entre o centro da cidade e o aeroporto. Organiza voos frequentes.

Quais veículos podem ser alcançados além do ônibus?

Se o transporte de ônibus não for sua preferência, você pode aproveitar os traslados do aeroporto.

Além dos serviços, você também pode escolher o microônibus Yenişehir - Bursa.

Os táxis comerciais são uma das opções além do transporte público.

Você pode facilmente fornecer seu transporte, escolhendo a opção que melhor se adapta ao seu planejamento de tempo e orçamento.

flight