Voos baratos para Sanliurfa GAP Aeroporto

Nome do aeroporto

Código IATA

Código ICAO

Sanliurfa GAP Aeroporto GNY LTCS
Clique para ver no mapa.

Postagens de blog sobre Sanliurfa

  • Şanlıurfa Nerede, Şanlıurfa’ya Nasıl Gidilir?

    Ülkemizin en kalabalık sekizinci şehri olan Şanlıurfa, eski çağlarda “Edessa” olarak adlandırılmış. Edessa, Yunancada “suyu bol” anlamına geliyormuş. Karakoyun (Daysan) Deresi ve şehirdeki pınarlardan dolayı Urfa suyu bol bir şehirmiş.  Süryaniler, Edessa yerine Urhay ismini kullanmışlar. Günümüzdeki kullanılan Urfa isminin Süryanice Urhay’dan (Orhai) geldiği ileri sürülüyor.  Şehrin isminin kökeni ile bir diğer inanış da Yunanca Osrhoëne ve Latince Orrpei’ye

    veja o resto
  • 4000 Yıldır Adı Hiç Değişmeyen Kent: Harran Gezi Rehberi

    Üzerinde yaşadığımız zengin toprakları ne kadar gezsek ne kadar keşfetsek az! Onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış yerlere yolculuk yapmadan önce tanımakta fayda var. Ben de ülkenin Güneydoğusu’na doğru keşif rotası oluşturmayı planlayanları mutlu edecek özel bir destinasyon seçtim. Şanlıurfa’nın güzel ilçesi Harran’ı detaylıca anlattığım bir rehber hazırladım. Bu rehberde Harran’ın tarihi ve gezilecek yerlerini bir

    veja o resto

Informações sobre Sanliurfa GAP Aeroporto

Um dos meios de transporte mais utilizados para ir a Şanlıurfa ou viajar de Şanlıurfa para diferentes cidades é o avião. Se você for viajar de avião, também precisa saber como se locomover entre o aeroporto e o centro da cidade.

“Como chegar ao aeroporto de Şanlıurfa?” A resposta à pergunta não tem alternativas diferentes. Podemos explicá-lo em 1-2 títulos.

Como chegar ao aeroporto de Sanliurfa de ônibus?

O município de Şanlıurfa não organiza serviços de ônibus entre o aeroporto e o centro da cidade.

Quais veículos podem ser alcançados além do ônibus?

Os serviços de ônibus Havaş são o meio de transporte mais usado entre o Aeroporto Şanlıurfa Gap e o centro da cidade.

Se você não preferir usar os serviços Havaş, também pode usar os táxis comerciais.

Estas são as opções de transporte disponíveis. Você pode escolher a opção mais adequada de acordo com o cronograma e o planejamento orçamentário de sua viagem e pode fornecer transporte facilmente.

flight