Voos baratos para Bodrum (Mugla) Aeroporto

Nome do aeroporto

Código IATA

Código ICAO

Bodrum (Mugla) Aeroporto BJV LTFE
Clique para ver no mapa.

Postagens de blog sobre Bodrum

 • Mutlaka Gitmeniz Gereken 12 Güney Ege Rotası

  Masmavi koyları, binlerce yıllık antik tarihi, kendine özgü mutfağı ve eğlence olanaklarıyla herkesin hayallerini süsleyen Ege Bölgesi, tatil yapmak isteyenlerin en gözde rotası arasında. Medeniyetlerin ayak izlerini taşıyan tarihi topraklarda eşsiz bir gezintiye çıkmak ister misiniz? Ülkemizin en ünlü tatil beldelerine ev sahipliği yapan Güney Ege’ye rotanızı çevirdiğinizde sizleri sıradan bir gezi programından çok daha

  veja o resto
 • Türkiye’nin En Ekonomik Aile Otelleri

  Yaz mevsimine girdiğimiz bu güzel günlerde hepimizin aklına düşen çok önemli bir soru var: Acaba tatile nereye gitsek ve nerede konaklasak? Sizin kafanızda bu sorular yer tutarken ülkemizin birbirinden güzel tatil fırsatları sizleri bekliyor. Bunların arasından öne çıkanlar ise ekonomik tatil yapma olanağı sunanlar oluyor. Erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmak uygun fiyatlar ödeyerek konaklama olanağı sağlıyor.

  veja o resto
 • Mutfağını Ünlü Şeflerin Yönettiği Oteller

  Tatil planlarken önceliğiniz güzel yemekler yemekse doğru yerdesiniz. Tatile gittiğinizde oradan oraya koşturmadan hem güzel bir otelde konaklamak hem de ünlü şeflerin elinden tadı damağınızdan uzun süre silinmeyecek yemekler tatmak istiyorsanız mutfağını ünlü şeflerin yönettiği oteller güzel birer alternatif olacaktır. Hem her anı huzur ve keyif dolu birkaç gün geçirmek hem de tadı damağınızda kalacak

  veja o resto

Informações sobre Bodrum (Mugla) Aeroporto

Você pode optar por usar um avião para ir a Bodrum ou viajar para diferentes cidades de Bodrum. Você pode até mesmo ir para muitos distritos de Muğla através do Aeroporto Milas Bodrum. Nesse caso, você precisa aprender a fornecer transporte entre Bodrum e o aeroporto.

“Como chegar ao Aeroporto Milas Bodrum?” Podemos dar a resposta à pergunta explicando-a sob vários títulos. Você pode escolher seu método de transporte entre diferentes alternativas.

Como chegar ao Aeroporto Milas Bodrum de ônibus?

Você pode fornecer transporte entre o aeroporto e Bodrum usando Muttaş, o serviço de ônibus do município de Muğla. As expedições dos Muttas são as seguintes:

Rodoviária de Bodrum – Aeroporto Milas Bodrum

Estação Rodoviária Muğla Menteşe – Aeroporto Milas Bodrum

Você pode escolher o serviço em qualquer rota que desejar.

Quais veículos podem ser alcançados além do ônibus?

Você pode chegar a Bodrum e ao aeroporto usando os serviços de ônibus Havaş.

Se você não preferir usar os ônibus Muttaş ou Havaş, também pode pegar um táxi.

Também é possível providenciar transporte alugando um carro nas locadoras.

Você pode fornecer seu transporte escolhendo o método de transporte mais adequado para seu tempo e orçamento entre os métodos de transporte disponíveis.

flight