Voos baratos para Izmir Adnan Menderes Aeroporto

Nome do aeroporto

Código IATA

Código ICAO

Izmir Adnan Menderes Aeroporto ADB LTBJ
Clique para ver no mapa.

Postagens de blog sobre Izmir

 • Bir Gastronomi Yolculuğu: İzmir’in Michelin Yıldızlı Restoranları

  İzmir, özellikle de Urla, “Tarladan sofraya” mottosunu benimseyen restoranları ile son yılların yükselen gastronomi destinasyonları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Şarap bağları ile de dikkat çeken Urla’nın Michelin Yıldızlı restoranlarının pek çoğunun mutfağı ise genç şeflere emanet. Kısa bir giriş yaptığımıza göre ülkemizin son yıllarda popülerliğini giderek arttıran, gastronomi cenneti İzmir’in Michelin ile ödüllendirilen restoranlarına

  veja o resto
 • İzmir’in En İyi Esnaf Lokantaları

  Kocaman tencerelerde günlük olarak hazırlanan yemeklerin menüye bakılarak değil de tezgâha bakılarak seçildiği muhteşem yerler bence esnaf lokantaları. Aynı zamanda anne yemeğine özlem duyanların, yemeği ayaküstü yenen, sağlıksız şeylerle geçiştirmeyi sevmeyenlerin uğrak yerleri esnaf lokantaları. Özellikle iş yerlerinin çoğunlukta olduğu semtlerde sıkça karşımıza çıkan esnaf lokantaları sadece esnafın değil gastronomi tutkunlarının da olmazsa olmazı. İsterseniz

  veja o resto
 • İzmir Ekonomi Üniversitesi Ulaşım Rehberi

  2001 yılında İzmir Ticaret Odası Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından kurulan İzmir Ekonomi Üniversitesi, akademik sıralamaya göre İzmir’in en başarılı vakıf üniversitesi. Henüz kısa bir akademik geçmişi olmasına rağmen İzmir şehrinin en önemli değerleri arasında yerini alan okul; Ekonomi, Matematik ve İşletme gibi bölümlerle başladığı eğitim hayatına 8 fakülte, 2 yüksekokul, 3 meslek yüksekokulu, 10

  veja o resto

Informações sobre Izmir Adnan Menderes Aeroporto

O avião é um dos meios de transporte mais usados para viajar de ou para Izmir para diferentes cidades. Se vai viajar de avião, deve também conhecer os meios de transporte entre o aeroporto e o centro da cidade.

“Como chegar ao Aeroporto Adnan Menderes?” Podemos explicar a resposta à pergunta sob vários títulos diferentes. Existem muitos métodos para chegar ao aeroporto em Izmir.

Como chegar ao Aeroporto Adnan Menderes de ônibus?

Os ônibus ESHOT do Município Metropolitano de Izmir têm linhas que vão para o aeroporto. As informações da linha são as seguintes:

Número 200 Mavişehir – Aeroporto

202 Alsancak – Aeroporto

204 Izotas – Aeroporto

Você pode chegar facilmente a essas linhas de ônibus que operam 24 horas por dia.

Quais veículos podem ser alcançados além do ônibus?

A linha suburbana İZBAN em Izmir é o meio de transporte preferido entre o aeroporto e o centro da cidade.

İZBAN organiza voos entre Aliağa e o Aeroporto Adnan Menderes.

Os serviços de ônibus Havaş são outro método que você pode escolher para fornecer transporte entre o aeroporto e o centro da cidade. Você também pode usar os serviços especiais das companhias aéreas.

Se você não preferir usar trem, ônibus ou ônibus, é possível fornecer transporte em táxis comerciais.

Você pode alugar um carro concordando com as empresas de aluguel de carros ou entrar em contato com as empresas de transferência e fornecer transporte com seus veículos.

Existem diferentes alternativas de transporte entre o aeroporto e o centro da cidade de Izmir. É possível proporcionar um transporte confortável escolhendo a opção mais adequada ao seu tempo e orçamento.

flight