Voos baratos para Malatya Erhac Aeroporto

Nome do aeroporto

Código IATA

Código ICAO

Malatya Erhac Aeroporto MLX LTAT
Clique para ver no mapa.

Postagens de blog sobre Malatya

 • Malatya Nerede, Malatya’ya Nasıl Gidilir?

  Ülkemizin büyükşehir statüsündeki otuz ilinden birisi olan Malatya, Hititler döneminden beri çok farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış. “Kayısı Diyarı” olarak bilinen Malatya’da dünyanın en lezzetli kayısıları bulunuyor. Dünya kuru kayısı üretiminin %80’i Malatya Ovası’ndaki kayısı bahçeleri tarafından karşılanıyor. Malatya şehrinin ismi Kültepe tabletlerinde “Melita”, Hitit tabletlerinde ise “Maldia” olarak geçiyor. Şehrin isim kökeninin Hititçede bal anlamına gelen “melid” kelimesinden türediği belirtiliyor. “Melit+ava”

  veja o resto
 • Malatya’nın Meşhur Yemekleri

  Çeşit çeşit köftesi, farklı farklı yapraklarla yapılan sarmaları, içinizi ısıtacak bol malzemeli çorbaları ile Malatya mutfağı, şehri keşfe gelenlere mükemmel bir seçki sunuyor. Doğu Anadolu’nun en zengin mutfaklarından biri olan kayısının diyarı Malatya, misafirlerine lezzet şöleni yaşatıyor. Diyorum ve sizi Malatya’nın muhteşem lezzetleri ile baş baş başa bırakıyorum. Emin olun yazıyı okuduktan sonra kendinizi Malatya’ya

  veja o resto
 • Doğu Anadolu’daki Antik Kentler

  Yüz ölçümü bakımından ülkemizin topraklarının beşte birini kaplayan Doğu Anadolu Bölgesi, aynı zamanda nüfus yoğunluğunun en düşük olduğu coğrafi bölgemiz. Bu geniş topraklar Urartular başta olmak üzere yıllar içinde birçok medeniyete ev sahipliği yapmış. Bu kadar fazla uygarlığın izini taşıyan çok sayıda yerleşim bölgenin geçmişine ışık tutuyor. Höyük kalıntılarına sık sık rastlanan Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki

  veja o resto

Informações sobre Malatya Erhac Aeroporto

Um dos meios de transporte mais utilizados para viajar de Malatya para diferentes cidades ou para ir a Malatya é o avião. Nesse caso, você também precisa aprender os meios de transporte entre o aeroporto e o centro da cidade.

“Como chegar ao Aeroporto de Erhaç?” Podemos dar a resposta à pergunta explicando-a sob vários títulos.

Como chegar ao Aeroporto de Erhaç de ônibus?

Não há serviço de ônibus municipal entre o aeroporto e o centro da cidade.

Quais veículos podem ser alcançados além do ônibus?

Na cidade, onde os ônibus municipais não fazem voos para o aeroporto, você pode usar os serviços de ônibus Havaş para fornecer seu transporte.

Se você não quiser aproveitar os serviços de ônibus Havaş, também pode chegar ao seu destino usando táxis comerciais.

Além de tudo isso, você também pode cooperar com empresas de aluguel de carros e alugar um carro para fornecer transporte.

Você pode escolher o método de transporte mais adequado para você, fazendo seu orçamento e planos de tempo. Você pode fornecer transporte conveniente com o método que escolher.

flight