Billetes de Autobús a Inegöl

Servicio de Atención al Cliente 24/7
Pago Seguro
Sin comisión, uso gratuito
Más de 25 millones de
usarios al mes
Compre Su boleto en 2 Minutos
Cancelación fácil

Información Sobre Inegöl

POBLACIÓN 249,091
ZONA TERRESTRE 1,118 km²
CIUDAD Bursa
CÓDIGO TELEFÓNICO 0 224
CÓDIGO DE MATRÍCULA 16
NÚMERO DE TERMINALES DE AUTOBUSES 1

Cosas Que Debe Saber Después de Comprar el Billete de Autobús De Inegöl

İnegöl, Bursa’nın en kalabalık ilçesidir. Aynı zamanda ülkenin en büyük sanayi merkezlerindendir. Sanayi merkezi olmasının yanı sıra, çok keyifli ve güzel de bir yerdir. Bu güzelliği keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden İnegöl otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İnegöl, bir ilçe olduğu için az sayıda otobüs firması tarafından ulaşım sağlanmaktadır. Obilet.com üzerinden İnegöl otobüs seferleri yapan firmaların hepsini bir arada görebilirsiniz. Fiyatlarını ve özelliklerini detaylı şekilde görebilir, aralarında kıyaslama yapabilirsiniz. Böylelikle size en uygun olan firmadan İnegöl otobüs biletini satın alabilirsiniz.

İnegöl’de nereler gezilir?

İnegöl’de görülmesi gereken pek çok doğal güzellik bulunmaktadır. İçindeki saklı cenneti keşfetmelisiniz.

Burada görmeniz gereken en güzel yer Oylat’tır. Gerçek bir doğa harikası olan Oylat’ta yok yoktur. Buranın vadisini, şelalesini ve mağarasını gezmelisiniz. Bu doğal güzelliklere hayran olmamanız mümkün değildir. Ayrıca, Oylat’ta kaplıcalar da bulunmaktadır. Kaplıcalara gidip tatilinize biraz şifa da katabilirsiniz. Oylat Pazarı’na gidip yöresel ürünlerden satın alabilirsiniz.

İnegöl Ormanları’na gidip yeşilin içinde keyifli bir gezinti yapabilir, dinlenebilirsiniz.

Hilmiye Köyü’ne geçip doğal yaşamı keşfedebilirsiniz.

İlçenin merkezinde bulunan İshak Paşa Külliyesi’ni ziyaret edebilirsiniz. İnegöl Kent Müzesi de ziyaret edilecek yerler listesinde bulunmalıdır.

İnegöl’de ne yenir?

İnegöl’ün en güzel ve en meşhur yiyeceği köftedir. İnegöl köftesini yemeden dönmemelisiniz hatta sadece köfte yemek için bile gidebilirsiniz. Köftenin yanında verilen piyaz ve İnegöl şırası da oldukça lezzetli tatlardır.

Köftenin yanı sıra; sütlü oğmaç çorbası, yeşil mercimekli oğmaç çorbası, kurutulmuş yeşil fasulye yemeği, kestaneli ve etli lahana dolması, yaban pırasası, balıkotu gibi yöresel yemeklerden de mutlaka yemelisiniz. Cennet köşkü, dilber dudağı, peynir tatlısı ve incir dolması gibi tatlılardan yemeyi de ihmal etmeyin.

İnegöl’de nerede kalınır?

İnegöl’ün merkezinde butik otellerden, büyük otellere kadar uzanan, geniş konaklama seçenekleri vardır. Oylat yakınlarında kamp kurma imkanına da sahipsiniz. Eğer tercihini kaplıcalara gitmekten yana olursa, orada bulunan termal tesislerde de konaklayabilirsiniz.

Oylat’ın güzelliği ve köftesinin lezzetiyle gidilmesi gereken bir yerdir İnegöl. Yola çıkmadan önce obilet.com üzerinden İnegöl otobüs seferleri listesini inceleyebilirsiniz.

Estaciones de autobús en Inegöl

İnegöl Otogarı Osmaniye, Şebboy Cad., 16400 İnegöl/Bursa
bus