Летище Бодрум (Мугла). Самолетен билет

7co

разкъсана облачност

10 декември 06:34

Име на летище

Код на IATA

Код на ICAO

Летище Бодрум (Мугла). BJV LTFE
Кликнете, за да го видите на картата.

Публикации в блог за Бодрум

 • Mutlaka Gitmeniz Gereken 12 Güney Ege Rotası

  Masmavi koyları, binlerce yıllık antik tarihi, kendine özgü mutfağı ve eğlence olanaklarıyla herkesin hayallerini süsleyen Ege Bölgesi, tatil yapmak isteyenlerin en gözde rotası arasında. Medeniyetlerin ayak izlerini taşıyan tarihi topraklarda eşsiz bir gezintiye çıkmak ister misiniz? Ülkemizin en ünlü tatil beldelerine ev sahipliği yapan Güney Ege’ye rotanızı çevirdiğinizde sizleri sıradan bir gezi programından çok daha

  Виж повече
 • Türkiye’nin En Ekonomik Aile Otelleri

  Yaz mevsimine girdiğimiz bu güzel günlerde hepimizin aklına düşen çok önemli bir soru var: Acaba tatile nereye gitsek ve nerede konaklasak? Sizin kafanızda bu sorular yer tutarken ülkemizin birbirinden güzel tatil fırsatları sizleri bekliyor. Bunların arasından öne çıkanlar ise ekonomik tatil yapma olanağı sunanlar oluyor. Erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmak uygun fiyatlar ödeyerek konaklama olanağı sağlıyor.

  Виж повече
 • Mutfağını Ünlü Şeflerin Yönettiği Oteller

  Tatil planlarken önceliğiniz güzel yemekler yemekse doğru yerdesiniz. Tatile gittiğinizde oradan oraya koşturmadan hem güzel bir otelde konaklamak hem de ünlü şeflerin elinden tadı damağınızdan uzun süre silinmeyecek yemekler tatmak istiyorsanız mutfağını ünlü şeflerin yönettiği oteller güzel birer alternatif olacaktır. Hem her anı huzur ve keyif dolu birkaç gün geçirmek hem de tadı damağınızda kalacak

  Виж повече

Информация за Летище Бодрум (Мугла).

Можете да изберете да използвате самолет, за да отидете до Бодрум или да пътувате до различни градове от Бодрум. Можете дори да отидете до много квартали на Мугла през летище Милас-Бодрум. В този случай трябва да се научите как да осигурите транспорт между Бодрум и летището.

„Как да стигна до летище Милас Бодрум?“ Можем да дадем отговор на въпроса, като го разясним в няколко заглавия. Можете да изберете вашия метод на транспорт сред различни алтернативи.

Как да стигна до летище Милас-Бодрум с автобус?

Можете да осигурите транспорт между летището и Бодрум, като използвате Мутташ (Muttaş), автобусната услуга на община Мугла. Експедициите на Мутташ са както следва:

Автогара Бодрум – летище Милас Бодрум/p>

Автогара Мугла Ментеше – летище Милас Бодрум

Можете да изберете услугата, по която маршрутът отива до мястото, което искате да отидете.

Кои превозни средства могат да бъдат достигнати освен автобуса?

Можете да стигнете до Бодрум и летището, като използвате автобусните услуги Хаваш (Havaş).

Ако не предпочитате да използвате совалките Мутташ или Хаваш, можете също да вземете такси.

Възможно е и осигуряване на транспорт чрез наемане на кола от компании за коли под наем.

Можете да осигурите своя транспорт, като изберете най-подходящия метод за транспортиране за вашето време и бюджет.

flight