Летище Анталия Самолетен билет

Име на летище

Код на IATA

Код на ICAO

Летище Анталия AYT LTAI
Кликнете, за да го видите на картата.

Публикации в блог за Анталия

 • 9 En İyi Antalya Kamp Alanı

  Her mevsim ayrı güzel olan Antalya, otel tatili yapmak isteyenlerin yanı sıra kamp yapmak isteyenlerin de sıklıkla tercih ettiği bölgelerden bir tanesi. Yılın büyük bölümünde sıcak olan Antalya, harika denizinin ve etkileyici doğasının birleşmesi ile sizlere bambaşka bir kamp deneyimi sunuyor.   Antalya’nın farklı bölgelerinde pek çok kamp alanı bulunuyor. Çeşitli manzaralara ve olanaklara sahip olan

  Виж повече
 • Perge Antik Kenti Nerede? Perge’ye Nasıl Gidilir?

  Antik kentleri gezmeyi sevenler el kaldırsın! Şanslıyız ki birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Anadolu’da birçok antik kent var. Kimisi için özel olarak yola çıkar, kimisini de tesadüfen keşfeder ve büyüleniriz. Özellikle iyi korunmuş antik kentler insan yaşamı, toplumlar ve geçmiş hakkında derin düşüncelere dalmamıza sebep olur. Türkiye sınırlarında 77 adet antik kent vardır. Yani

  Виж повече
 • Antalya Havalimanı Ulaşım Rehberi

  Akdeniz ikliminin nimetlerinden faydalanan Antalya, yılın her mevsimi fazlaca insanı ağırlıyor. Yerli halka ek olarak bu turistlerin de Antalya trafiğine eklenmesiyle ulaşımda yaşanabilecek sorunların önüne geçebilmek adına gelişmiş bir toplu taşıma sistemi ağı oluşturulmuş. Bu bakımdan şehir içi ulaşımda hiç sıkıntı yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Bu yüzden her ne sebeple Antalya’da bulunursanız bulunun, ister Antalya’nın merkezinden

  Виж повече

Информация за Летище Анталия

Най-предпочитаният начин за придвижване до Анталия и до различни градове от Анталия е със самолет. Въпросът, който срещаме тук, е "Как да стигна до летището?" се случва. Във всеки град има различни транспортни методи за придвижване от летището до центъра на града. „Как да стигна до летище Анталия?“ Отговорът на въпроса може да се обясни с различни начини на транспортиране.

Как да стигна до летище Анталия с автобус?

Общинските автобуси могат да бъдат вашият първи избор за транспорт между летището и центъра на града. Тези автобусни линии са както следва:

600 летище – автогара

600 A Летище– Коняалтъ

По маршрута на двете автобусни линии има много централни квартали на града. Освен това автогарата и Кояалтъ се намират на място, където можете лесно да стигнете до различни квартали. Избирайки най-подходящата автобусна линия за вашия маршрут, можете да стигнете до желаната от вас точка директно или с трансфер.

Кои превозни средства могат да бъдат достигнати освен автобуса?

Ако искате да опитате различни методи за транспорт, различни от общинския автобус, можете също да изберете летищни трансфери и такси. Въпреки че има много квартали по маршрута, по който ще отидете с Хаваш (Havaş), можете също да осигурите директен транспорт с такси.

Можете също така да наемете кола като начин да улесните пътуването си до Анталия. Освен това можете да се възползвате от трансферните услуги на хотела, в който ще отседнете, или от различни агенции.

Избирайки метода, който най-добре отговаря на вашето време и бюджет, можете да осигурите транспорт между летището и центъра на града.

flight