Летище Анкара Есенбога Самолетен билет

10co

слаб дъжд

08 декември 15:17

Име на летище

Код на IATA

Код на ICAO

Летище Анкара Есенбога ESB LTAC
Кликнете, за да го видите на картата.

Публикации в блог за Анкара

 • Türkiye’de Yapılabilecek Deneyim Odaklı Gezi Rotaları 

  Seyahat etmek, hayat için en iyi deneyimleri yaşayabileceğiniz anların başında geliyor. Deneyim odaklı seyahat, hiç yapılmamış bir şeyi yapmayı ve hiç görülmemiş bir yeri görmeyi ifade ediyor. Bir yeri sadece görmeyi değil, kültürünü, tarihini ve yerel hayatını hissetmeyi hedefleyen gezginler deneyim odaklı rotaları tercih ediyor. Kanyon yürüyüşleri, paraşütle atlama gibi ekstrem sporlar da deneyim odaklı

  Виж повече
 • Kral Midas’ın Şehri: Gordion Antik Kenti 

  Üzerinde yaşadığımız topraklar antik kent bakımından öyle zengindir ki “Türkiye bir açık hava müzesidir” dendiğini sıklıkla duyarız. Fakat bu zenginliğe rağmen bazısını mutlaka gidip görürüz bazısını duyduğumuzla kalırız. Meraklısı ise çok uzak şehirlerden gelir. Hatta antik kentler, ülke dışından bile bol bol ziyaretçi ağırlar. Türkiye’de oldukça meşhur olan antik kentlerden bir tanesi ise Gordion Antik Kenti.

  Виж повече
 • Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ulaşım Rehberi

  Ne zaman ODTÜ kelimesini duysak içimiz gururla dolup taşıyor, yüzümüz gülüyor. Çünkü akademik başarısıyla kendini hem Türkiye’ye hem de tüm dünyaya kanıtlamış bir üniversitemiz başkent Ankara’da bulunan Orta Doğu Teknik Üniversitesi. 1950’lerde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin hemen arkasındaki barakalarda eğitim hayatına başlaya Orta Doğu Teknik Üniversitesi nasıl bu kadar büyüdü ve günümüzde Kuzey Kıbrıs, Ankara

  Виж повече

Информация за Летище Анкара Есенбога

Можете да изберете да пътувате със самолет, за да отидете до Анкара или да отидете до различни градове в Анкара. Е, знаете ли методите за придвижване от града до самолета или от самолета до града?

Летище Анкара Есенбога (Esenboğa) се намира доста далеч от центъра на града. Въпреки това, тъй като видовете транспорт са практични, можете лесно да отидете където пожелаете.

„Как да стигна до летище Анкара Есенбога?“ Можем да обясним отговора на въпроса под различни заглавия.

Как да стигна до летище Анкара Есенбога с автобус?

Можете да стигнете до центъра на града от летище Есенбога с автобус. Списъкът с автобусни линии е както следва:

442-3 Летище– Ашти (AŞTİ) (Автогар)

Можете да стигнете до автогара Анкара с тази автобусна линия. Можете да стигнете до кварталите по автобусния маршрут директно. За да отидете до кварталите, които не са по маршрута, можете да използвате Анкарай и метро от АШТИ.

Кое превозно средство може да бъде достигнато освен автобуса?

Ако не искате да използвате общинските автобуси между летището и центъра на града, можете също да използвате летищните совалки и таксита.

С летищните автобуси, наречени Белко (Belko), можете да отидете до централните квартали като Улус (Ulus) и Кизилай (Kızılay) или можете да осигурите директен транспорт с такси.

В допълнение към всичко това, можете също да наемете кола от компании за коли под наем.

Стига да не съвпадате с натоварения трафик в Анкара, можете лесно да стигнете до летището и центъра на града. Можете да изберете метода на транспортиране, който ви подхожда най-добре според вашето време и бюджет.

flight