Manavgat Otobüs Bileti - oBilet.com

Manavgat Otobüs Bileti - oBilet.com
Manavgat Otobüs Bileti

Manavgat otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Manavgat için hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Manavgat otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Manavgat İçin En Popüler Rotalar

Manavgat Hakkında
Manavgat Otobüs BiletiManavgat seferleri olan tüm otobüs firmalarını karşılaştırmak ve güvenle online bilet almak için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Manavgat doğal güzellikleri ile Türkiyenin görülmesi gereken cennet yerlerinden biridir. Özellikle şelalesi ile dikkat çeken manavgat her yıl farklı ülkelerden ve yerel halk tarafından ziyaret edilmektedir. Manavgat Antalya ilinin bir ilçesidir. Deniz seviyesinden yüksekliği 9 metre olan Manavgatın, toplam yüz ölçümü 2,263 kilometre karedir. Bu yüz ölçümü ile çok büyük bir ilçedir. Antalyanın en büyük ikinci ilçesi olma özelliği vardır. Toplam nüfusu 201,000 kişidir. Bu nüfusun dağılımı kırsal ve şehirsel bölge olmak üzere dengelidir. Kırsal bölgelerde yaşayan 101,000 kişi bulun


Nerede Kalınır?
Hillside Su
0242-249 0700
www.hillsidesu.com
Hotel Blue Sea Garden
0242-247 0056
www.maviani.com
White Garden Pansiyon
0242-248 9115
www.xhost.co.uk/whitegarden
Nerede Yenir?
Parlak Restaurant
0242-241 6553
Bade Konağı
0242-248 0185
Can Can Pide Yemek Salonu
0242-243 2548
Yapmadan Dönme
Antalya'nın her köşesine dağılmış antik kentlerini gezmeden
Kaleiçi ve Eski Antalya Evlerini görmeden
Antalya Müzesini görmeden
Yöre reçellerini tatmadan
Saklıkent'e gitmeden
Döşemaltı halısı almadan
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.


Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.