Ucuz Tebriz (İran) Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Tebriz (İran) Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Tebriz (İran) Hakkında Bilgi

TELEFON KODU 0 98
NÜFUS 1.545.491

Tebriz (İran) Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Tebriz Havalimanı

Tebriz (İran) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İran’ın kuzeybatısında yer alan Tebriz, Doğu Azerbaycan Eyaleti’nin yönetim merkezi. Sanayi, turizm ve ticaret sektörlerinde İran’ın öncü şehirlerinden biri olan Tebriz’de başlıca gezilecek yerler, Tebriz Çarşısı, Azerbaycan Müzesi, Amir Nezam Evi, Nobar bath, Tebriz Meşrutiyet Binası, Behnam Evi, Ostad Shahriar Müzesi, Ostad Bohtouni Müzesi, Sanjesh Müzesi, Tebriz Şiir Müzesi, El-Gölü, Tebriz Aqua Park, Khaqani Park, Arg of Tabriz, Gök Mescid, Bagh Lar Baghi Park, Baghmisheh Orman Parkı, Saat Kulesi, Valiasr Park, Eynali Dağı, Golestan Park.

Tebriz’in ana havalimanı olan Tebriz Uluslararası Havalimanı’na direkt uçuş seferleri bulunan yerli hava yolu firmaları, Onur Air, Türk Hava Yolları, Pegasus Havayolları ve AtlasGlobal. Tebriz uçak biletinizi yabancı bir hava yolu firmasından almayı düşünüyorsanız, ATA Airlines, Caspian Airlines, Corendon Airlines, Iran Air, Iran Air Tours, Iran Aseman Airlines, Mahan Air, Meraj Airlines, Qeshm Airlines, Saudia, Taban Air, Tailwind Airlines ve Zagros Airlines firmalarından birini seçebilirsiniz. İran’ın Tebriz şehrine aktarmasız olarak uçabileceğiniz şehirlerden birkaçı, İstanbul (Atatürk Havalimanı), İzmir, Adana, Antalya, Kayseri, Necef, Tahran, Şiraz, Ahwaz, Bakü, Isfahan, Yerevan, Kerman vb.

Tebriz uçak biletinizi almadan önce tüm bu hava yolu firmaları hakkında kısa bir araştırma yapmak ve fiyatlarla ilgili ön bilgi sahibi olmak istiyorsanız kullanımı çok pratik olan mobil oBilet uygulamasından faydalanabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası